Potęga wypowiadanych SŁÓW

Słowa, które wypowiadamy są potężnymi energiami, jako siła tworzenia.
Gdybyś mógł zobaczyć energie za swoimi słowami i jak one nakazują, reagują i manifestują, używałbyś ich bardzo ostrożnie.
Używamy słów jako metodę komunikowania się, nie wiedząc, że również komunikujemy się na wielu innych niefizycznych poziomach.

Za każdym razem gdy mówimy, mówimy również do Wszechświata, 
Nieświadomie komunikujemy się z całym Wszechświatem

Każde słowo, które wypowiadasz ma rezonans energetyczny, który przyciąga swój odpowiednik i tworzy formę, która pasuje do jego wibracji.
Tak więc z każdym słowem tworzysz formę i strukturę, łącząc się z podobnymi energiami, przyciągając jedne a odpychając drugie.
W ten sposób nieustannie tworząc nowe światy.

Gdybyś mógł to zobaczyć na poziomie energetycznym, byłbyś świadomy aktywności, która cię otacza w twoim własnym polu, za każdym razem gdy mówisz.

Dlatego, w dobie budzącej się własnej mocy, powinieneś dobierać słowa ostrożnie, będąc świadomym tego jak mają ci one służyć, bo to właśnie przez nie coraz silniej tworzysz i przyciągasz do swojego życia.

Ponieważ wierzysz, że słowa są elementem świata fizycznego, nie kojarzysz ich z duchowym aspektem.
Uważasz, że używasz słów do komunikowania się na poziomie fizycznym, a poprzez np. modlitwę przemawiasz tylko do świata ducha.
Jednak to, tak nie działa , zawsze komunikujesz się z Duchem przez KAŻDEGO rodzaju komunikację.
Duch jako Wszechświat nie jest selektywny, więc każde słowo jakie wypowiadasz jest traktowane z jednakową jakością.
Duch jako nieuwarunkowana Świadomość, nie jest osądzający, więc każde słowo jest traktowane tak samo.
Twoje życie rozwija się wielo-wymiarowo z każdym słowem.

Wszystko co istnieje w twojej rzeczywistości jest tam dlatego, że przyzwałeś to do istnienia poprzez swoje myśli wyrażone w słowach.

Jakże często poszukujesz swojej wewnętrznej mocy, lecz nie bierzesz pod uwagę swojego najpotężniejszego daru jako mocy kreacji – słowa które wypowiadasz.

Pamiętaj, że każde słowo tworzy,
i nie ma słowa bezsilnego, bez mocy, to nie jest możliwe, gdyż wszystko jest energią i zawartą w niej różnorodną wibracją.

Słowa jako niesiona przez energię informacja, daje komendę energiom, przywołując formę do życia.
To jest twoja moc i dar, więc używaj go ze świadomą intencją.

Bądź świadomy mocy, którą posiadasz, aby nakazywać swojej rzeczywistości.

Twoje słowa są darem do tworzenia siebie, więc wykorzystuj je do tworzenia życia takiego jakiego pragniesz doświadczać, z poziomu świadomego Ducha.

2 thoughts on “Potęga wypowiadanych SŁÓW

  1. A co z osobami głucho-niemymi? One nie wypowiadają żadnych słów, a zapewne ich życie też nie jest takie o jakim marzą. Co ma większą moc? Słowo czy myśl? Myśli czy emocje?

    1. Żeby mogło zamanifestować się „słowo”, musi najpierw powstać myśl, więc analogia jest prosta – myśl jest nadrzędna. Słowo wzmacnia dodatkowo, wibracyjnie myśl, jako wyrażanie jej na zewnątrz. Osoba głuchoniema posiada dar myślenia i odczuwania, więc tak jak wszyscy, równie może wznieść swoją Świadomość i kreować swoje życie poprzez intencję, rozwijać swoje zdolności twórcze i wpływać na siebie, ona również jest Bogiem w swym najwyższym wymiarze istnienia, więc naturalnie z tego najwyższego wymiaru w sobie może wpływać na swoje doświadczenia by wzrastać jako dusza. Myśl daje emocji kierunek, a myśl aby mogła być żywa musi mieć ładunek energii jako emocja czy uczucie, więc pytanie co jest silniejsze, nie ma sensu, te dwie przestrzenie są po prostu ze sobą kompatybilne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *