Twoja każda myśl i emocja, są potężnymi energiami, które odciskają ślad na wibracyjnej matrycy tego wymiaru.

Strach jest najniższym poziomem wibracji.
Mamy wolną wolę, by przebywać pośród energii lęku, lub energii Miłości jej Światła, ten wybór jest jedną z lekcji, które przechodzimy jako wzrastająca Dusza.
Kiedy wysyłasz strach do energetycznego pola ziemi, poszerzasz energię strachu, która już istnieje.
Pamiętaj o tym, że gdy żyjesz z poziomu emocjonalno-mentalnego transu, masz skłonność zapominać, że moc, aby zmienić swoją ścieżkę życia jest w tobie.

Twoja każda myśl i emocja są potężnymi energiami, które odciskają ślad na wibracyjnej matrycy tego wymiaru.
Ale piękne, wzniosłe , kochające myśli pochodzące ze Światła, są silniejsze niż te, które potwierdzają twoją bezsilność i strach.

Bo nie ma nic, co nie może być przezwyciężone przez moc Światła.

Dlatego, gdy świadomie wznosisz swoją częstotliwość do poziomu Światła, również przypominasz ludzkości o jej Boskim rdzeniu i zmieniasz wibracyjną matrycę tego świata – robi to twoje energetyczne, wyżej wibrujące pole.

Nie ma nieznaczących osób lub wysiłku, każde Światło przyczynia się do całości. Dlatego każdy z nas wznoszący swoją Świadomość, tworzy iskrę Światła, która pokonuje zbiorową energię polaryzacji / rozdzielenia.
Strach jest usuwany przez Miłość i współczucie,
smutek przez radość,
osądzanie przez akceptację.

Każdy z nas wpływa na wibracyjny kierunek zbiorowej świadomości, kiedy wewnętrznie potwierdza swoją Boskość, swoją Duchową Istotę.
Podnosząc swoje wibracje, tworzysz rezonans, do którego reszta ludzkości może dołączać, mogąc też ten poziom osiągać.

W ten sposób zmieniamy świat.

Chociaż istnieje na świecie wiele bólu, smutku, złości, strachu w tej chwili, jest także coraz więcej Światła i przebudzenia, bo coraz więcej i więcej ludzi koncentruje się na swojej duchowej drodze.

Używanie swej woli, by służyła ona celowi, rozprzestrzeniania energii Miłości jako naszego najwyższego potencjału – przejawu naszego Światła, na niewidzialnym poziomie kwantowym, staje się dobrodziejstwem dla świata.

3 thoughts on “Twoja każda myśl i emocja, są potężnymi energiami, które odciskają ślad na wibracyjnej matrycy tego wymiaru.

  1. Beatko:) bardzo dziękuję za mądrość którą przekazujesz.Zakochałam się w tej wiedzy.
    Jestem Ci bardzo wdzięczna.
    Cieszę się że natrafiłam na linki z Twoim udziałem. Pozdrawiam cieplutko.
    TeresaSP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *