Proces ewolucji to zmiana starego na NOWE

Pytanie – Kim Jestem ? – prowadzi do wyjścia z zaklęcia uwarunkowań, czyli z pudełka w którym nie wiesz że jesteś.

Pytanie – Po co tu Jestem? – nakierowuje cię na cel twojej podróży jako dusza, by sobie go przypomnieć.

Ku lepszemu poznaniu samego siebie, Stwórca podzielił swoje jestestwo na wiele kawałków, a jednym z nich, jest właśnie każdy z nas.
I teraz właśnie Stwórca, jako pierwotne Światło, popycha swoje stworzenie, ku światu złożonemu z Miłości jej Jasności i Czystości.
Aby tak się stało, nasze ciało, dusza i umysł robią wewnętrzne porządki, które zmuszają nas do przeremontowania naszego życia.
To przeremontowanie dotyczy również ewolucji naszego DNA.
DNA to biologiczny nośnik informacyjny który przekształca się, wywołując czasem szarpiące zmiany w całym organizmie.
Na strukturę tego nośnika życia, wpływa wszystko; nasze myśli, nawyki, uzależnienia, to co nas otacza. Wszystko czego doświadczamy, to lustrzane odbicie genetycznej struktury wewnątrz nas.

Proces ewolucji, to zamiana starego, na NOWE.
I ważnym aspektem w tej ewolucji, jakiego powinniśmy być świadomi, to to, że poprzez każdy dyskomfort którego w sobie doświadczamy, pokazywane nam są kwestie, które często wypieramy i przez to, w sobie nie zauważamy.
Dlatego dziejące się zmiany, wręcz zmuszają nas do głębszej analizy samego siebie, poprawy relacji z życiem i przede wszystkim z samym sobą.

Dyskomfort to wskazówka, co do świadomej pracy, którą musimy wewnątrz siebie wykonać, gdyż proces ewolucji, to szereg harmonizujących się aspektów w nas oraz naszego życia codziennego. 
Więc wzrost Świadomości, to nie tylko zmiana sposobu myślenia, ale również przystosowanie ciała fizycznego do nowej rzeczywistości, w której masz Świadomość swojej wielowymiarowości. Ciało jest tylko jednym z wielu środków transportu Świadomości.

Teraz, to jest ten czas, gdy budzimy się z duchowej amnezji, przypominając sobie, iż nie jesteśmy tylko fizycznym ciałem, ale Świadomą Siebie Duchową Przestrzenią.
Świadoma Przestrzeń jest inteligentnym, czującym polem Światła, którego nie dostrzegają nasze zmysły fizyczne, za to dostrzega i komunikuje się z nim, nasze przebudzone do tego kontaktu, czyste Serce.

Świadoma Przestrzeń wie, że jesteśmy myślą Miłości w formie i Świadoma Przestrzeń wie również, że Miłość ta, zaspokaja w nas WSZYSTKO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *