Scalanie ze ŚWIATŁEM

Każde wcielenie duszy, ma swoje własne cele, lekcje i doświadczenia, aby dalej podnosić nas coraz wyżej na drabinie ewolucyjnego wznoszenia się w górę. 
To wcielenie jest wyjątkowe, bo „czasy” energetycznie są wyjątkowe. 
Dlatego częścią naszej misji w tych czasach, jest nauczyć się obchodzić z ciałem i pielęgnować je w odpowiedni sposób, by mogło zamieszkać w nim Światło. 
Ziemia pomaga nam – w nim – wyrastać na Wolność.
Wiele miłości i wsparcia otrzymujesz od Ziemi, dlatego wiedz, że jeśli się do niej dostrajasz, to na pewno będziesz Wolny.

Będziemy świadkami wielu zmian i restrukturyzacji – niektóre z nich mogą wywoływać drżenie lęku, ale głęboko w sobie wiemy, że jest to konieczne w naradzaniu nowego wymiaru, wznoszącej się do Światła, Ziemi.

Królestwo Światła jest tym, skąd przybyliśmy, i królestwo Światła jest tam, gdzie powrócimy.
Jego kraina, jest naszym prawdziwym DOMEM.
Pozwól tej Świadomości zatopić się w sobie.
Zacznij przyzwalać, aby czuć Światło w sobie, komfortowo i naturalnie.

Kiedy otwieramy się na swoje prawdziwe pochodzenie, mówimy „tak” Stwórcy, on wtedy pomaga nam pamiętać, coraz więcej o swojej niezwykłej podróży.

Jezus również nauczał “Jesteście Światłością świata” oraz mówił o jego powrocie na Ziemię.
I to ponowne przyjście, właśnie teraz się dzieje.
Słowo „wniebowstąpienie” tak naprawdę odnosi się do podniesienia energii i rekonfiguracji naszych indywidualnych częstotliwości.
Nasze pola energetyczne, otrzymują wyraźniejsze, wyższe wibracyjne pliki do pobrania, które zawierają kody, aby przypomnieć sobie, coraz więcej i głębiej. 
A to wszystko po to, by nas nawigować, dalej podnosić coraz wyżej, na drabinie ewolucyjnego wznoszenia się w górę.

Aby cię to nie pominęło, musisz być w tym procesie wewnątrz siebie przytomny. Zauważ, że bycie przytomnym w sobie, wyklucza, promowane przez świat, życie w mentalno-emocjonalnym transie.
Kiedy żyjemy dla odpowiedzi – kim naprawdę jestem?….życie nabiera innego wymiaru, i każdy moment jest wzrostem wibracyjnym, pokazującym, że zasłona zapomnienia staje się coraz bardziej przejrzysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *