ENERGIA i INFORMACJA

Wszystko jest energią i informacją, energia niesie informacje a informacja tworzy rodzaj wibracji w energii – to czas by zauważyć tę prostą analogię, jako podstawową zasadę zachowania się energii a w niej życia.
Zewnętrzny świat, jego sztuczny system jest oparty na nienaturalnej niskiej częstotliwości (lęku) – więc taką jesteśmy w nim manipulowani informacją.
Lękiem odcina się nas od życiodajnej energii i odbiera w nas potencjał Stwórcy, który radzi sobie ze wszystkim w sposób całkowicie naturalny, poprzez odpowiednie częstotliwości. 

Zwróć uwagę na jakość informacji, które docierają do ciebie poprzez; główne media, telewizję, gazety, reklamy, czy krytycznych ludzi.
Płyną stamtąd niskie częstotliwości wywołujące w tobie; brak wiary w siebie, strach, depresje, złość itp. ogólnie mówiąc jakąś emocjonalność. 
Twój umysł jest programowany, abyś później emanował tymi emocjami.
Włączasz obojętnie, jaką stacje i słyszysz, o zabójstwach, kradzieży, rozbojach i ciągłej gdzieś rywalizacji w różnych dziedzinach życia.

Takie działanie ma właśnie na celu obniżenie twojej wibracji.

A to z kolei prowadzi do złego samopoczucia, oraz wynikający z tego brak w tobie energii.
Dlaczego masz przewlekły spadek energii? – bo stajesz się emocjonalnym niewolnikiem, przez absorbowanie w siebie właśnie takich zapodawanych ci częstotliwości.

Pamiętaj, że wszystko wibruje i emanuje energią.

Jak uwolnić się z ciężkości tego wymiaru?… i doświadczyć swojego prawdziwego potencjału?

Poprzez nasze Serce!

Nasze Serce, które zawiaduje naszym ciałem, jest tym portalem do przejścia w inną częstotliwość, której wyższa wibracja wpływa na zmianę percepcji naszego postrzegania i przez to doświadczania życia.
Gdy zaczynasz panować nad własną energetyką wyciszając Serce, w konsekwencji podnosisz swą Świadomość, gdyż portal wewnątrz ciebie w sposób naturalny zaczyna się otwierać. 
I w tej uniesionej Świadomości zaczynasz rozumieć, emocjonalno-mentalną iluzję panującą w tym wymiarze. 
Zaczynasz widzieć jak bardzo naszego Ducha zdominowała fałszywa informacja – lęk przed brakiem , lęk przed zagrożeniem – ta informacja, jej wibracja odcięła nas ( spolaryzowała) od świadomego kontaktu z własnym Źródłem zasilania, które jest Stwórcą w nas.
Ta fałszywa informacja oparta na lęku odebrała nam Miłość do siebie oraz wynikającą z niej lekkość radości z płynącego przez nas życia, jako Świadomej obfitej energii, z której możemy kreować swoje potrzeby.

Wiedz, że bez Miłości do siebie, nie jesteś w stanie kochać niczego i nikogo prawdziwie, ani dostrzegać piękna, ani ufać – jedynie nieustannie pędzisz i ciągle się obawiasz.
To Miłość do swojej istoty jest bramą do wyższych poziomów Świadomości.
Twoje DNA przechowuje wyższe energie, które podczas czytania boskiej prawdy o sobie aktywują się w tobie i zaczynasz proces przypominania, o swojej prawdziwej wartości – dlatego nie usłyszysz prawdy o sobie np. w telewizji.

Czy teraz rozumiesz jak ten wibracyjny mechanizm działa?

Aby połączyć się ze swoim Domem, ze swoją prawdziwą świetlistą matrycą, musisz pielęgnować swój organizm, konsekwentnie oczyszczając go z informacyjnych toksyn, które absorbujesz z zewnątrz każdego dnia.
Proces ten przymusza cię do wejścia w Samoświadomość, a gdy już zakotwiczysz się w niej, wejdziesz w szersze odczuwanie zamiast zawężone rozmyślanie.

Obecny czas, to czas wyboru, nowej wewnętrznej lub starej zewnętrznej strony życia, i konsekwentnej pielęgnacji tego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *