Oddanie MIŁOŚCI jest uwieńczeniem Duchowej Drogi

Wznosząc naszą wibrację, wydostajemy się z wątpliwości pochodzących z lęku, wydostajemy się z myśli o przetrwaniu i dostrajamy do naszego naturalnego stanu, pozytywnego połączenia z Miłością, która wprowadza rozwiązania, harmonię, pokój i radość. Wprowadza nas w to, kim jesteśmy, wprowadza siebie we wszystko, co robimy.
Żyjąc w namacalnym świecie, w którym zwykle używamy zmysłów do interpretowania naszych doświadczeń, przywiązujemy się do zewnętrznych warunków naszej rzeczywistości i pozwalamy im określać nasze rozumienie życia.
Za każdym razem, gdy to robimy, ignorujemy większe wielowymiarowe, duchowe aspekty, które są niezauważalną częścią każdej chwili, którą przeżywamy.

Nasze wielowymiarowe cechy, obejmują nasze wrodzone poczucie Samoświadomości, intuicji, wyobraźni, oraz zdolność do rozeznania i wyboru sposobu, w jaki chcemy żyć, w jakim kierunku podążać, by się rozwijać jako Świadomość.
Tą nawigację posiada nasze otwarte Serce, ono naprawdę wie, co jest potrzebne, aby pomóc nam w realizacji pasji / marzeń.
Serce nigdy nie pokieruje źle, jeśli żyjemy w nim, zamiast w iluzji świata.
Ciało również, naprawdę wie, czego potrzebuje, aby być szczęśliwym i zdrowym, jeśli żyjemy w chwili obecnej.
Miłość przekształca ograniczenie w nieograniczoną możliwość, a czyniąc to, zmienia to, co było, w to, co może być, jako piękniejsze.
Otwierając swoje Serce, pozwalasz płynąć magii miłości, odsłaniając piękno, które jest zawsze obecne i gotowe do rozkwitu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *