To czym wibrujesz w SERCU, będzie determinowało to co widzisz w świecie

Kiedy dostrajamy się do swojego Boskiego Stanu, pojawia się w nas nowa percepcja, jako rozszerzone sposoby postrzegania życia.
Rozświetlają się nasze działania.
Pojawia się coś nowego – zaczynasz zwalniać, stajesz się bardziej świadomy i zdajesz sobie sprawę, że nie chcesz reagować tak, jak kiedyś.

Zewnętrzna rzeczywistość nie jest już przygniatająca , ponieważ masz więcej w sobie spokoju, masz większy dostęp do przepływu energii, która odżywia i zachęca do równowagi.
W równowadze poszerzasz i stajesz się bardziej świadomy swojej całości, w której naturalnie się zmieniasz.

Taka jest natura naszego wewnętrznego Królestwa – ciągłe rozszerzanie się i odzyskiwanie swojej prawdziwej Boskiej Jaźni.
Wyzwania nie są już nieprzyjemne, w wyższej rzeczywistości są wspaniałymi przygodami, pokazując podróż ŚWIADOMIE doświadczaną, która wprowadza na nowy poziom ekspresji, spełnienia i pewności siebie.

W zrównoważonym stanie, Serce jest otwarte, ufasz w nim własnym reakcjom na życie i wiesz, że wyższy aspekt ciebie przygotowuje pole Światła wewnątrz i wokół ciebie.
Rozwijające się pole Światła, wspiera głębię celu, po który do tego wymiaru przyszedłeś.
A przyszedłeś, by stać się latarnią Światła, która promieniuje nadzieją dla zmieniającego się świata.
Świata, który jest w potrzebie, bo w fazie wielkiej transformacji / zmiany częstotliwości.

Ten rok, to wielka zmiana, gdyż struktury, na których wielu ludzi polegało, rozpadają się wraz z postępem Światła, którego jest coraz więcej i więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *