Nie wszystko jest takie, na jakie na zewnątrz pozornie wygląda.

Kochani, mamy już piękny krąg Światła na około 50 km wokół Ziemi. Nad centrum Polski (Warszawa) zawieszona jest również potężna kula pięknego Światła, której promienność rozpościera się obecnie już na całą Polskę.

To piękne Światło przyspiesza, coraz bardziej swoją ekspansję, zakotwiczając się coraz bardziej w miejscu naszego kraju, oczyszczając ciężkie energie zapisane w energetycznym polu tego miejsca, jako przeżyte tu historie.

Frustracja, której doświadczamy teraz jako niemożność, jest pozorna i przejściowa, jest konsekwencją właśnie zmian energetycznych wywołanych Światłem, które energetycznie rozbudowuje w nas solidarną Jedność, która to zacznie rozpuszczać w nas lęk, i da nam siłę do naszej wspólnej integracji i w konsekwencji zmiany wibracji – jako Naród.

Ta wyższa integrująca nas wibracja, dźwignie nas kolektywnie do działania, które poprowadzi nas w braterstwie do Wolności.Wolności, która będzie naturalną konsekwencją naszych działań, które to, są i będą w nas inicjowane przez Światło.

Ten wyższy plan zmierzający do życia w Wolności kochającego nas Światła, jest zapisany w wyższej wibracji naszej matrycy, i jest już nieunikniony, tylko „musimy” patrzeć w nasze Serca i pielęgnować, aby tam nie wdzierał się lęk.

Pamiętajmy, że to uczucia dają życie matrycy w której żyjemy, więc nie zasilajmy lęku, który chce właśnie nas zniewolić i odciąć od naszej Mocy. Nie karmy się niskimi informacjami, bo to informacja tworzy w nas sygnaturę wibracyjną, i decyduje o dalszej rozwijającej się doświadczanej rzeczywistości.

Mamy OGROM wsparcia, wszystko co przechodzimy obecnie, jest prawidłowe i bardzo nas oczyszczające, oraz prowadzące do coraz wyższych potencjałów, nowej otwierającej się przed nami, lepszej bo jaśniejszej rzeczywistości 💖💖💖

Na całej planecie zachodzą ogromne zmiany, a ponieważ wszystko jest wielowymiarowe i kwantowe, więc WSZYSTKO jest również częścią wielowymiarowego równania.

Dlatego tak ważne jest, aby dojść do pełnego wyrównania – pokoju i jedności w naszym środku – więc, mamy w sobie pracę do wykonania, dlatego obserwujmy wszystko bez osądu, bo dyskomfort lęku może jeszcze w energetycznej matrycy trochę potrwać.

Płynące do nas i przez nas Światło, pokaże swoje drogi do rozwiązania, wszelkich stojących przed nami problemów.Przejście od starych dróg do wszystkich nowych może być przejściowo trudne, ponieważ nowa droga  musi być zsynchronizowana, zharmonizowana i wyrównana wibracyjnie /energetycznie.

W perspektywie, Miłość która się jako Światło rozkłada, zneutralizuje wszechobecny lęk i wprowadzi nas w większy wymiar Jedności na naszej planecie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *