WOLNOŚĆ , MIŁOŚĆ , BRATERSTWO

Coraz wyraźniej jesteśmy już przez otwarty portal Światła prowadzeni, teraz przez trzy piękne Świetliste Serca nad Polską. Prowadzą one do coraz wyższych potencjałów, nowej otwierającej się przed nami lepszej, jaśniejszej rzeczywistości. 

W obecnej sytuacji w Polsce i na Ziemi, ludziom najbardziej brakuje wibracji zawartej w tych trzech  zapisach:

WOLNOŚĆ MIŁOŚĆ BRATERSTWO 

Te trzy Słowa i trzy Serca stały się teraz Kluczem Otwierającym Serca i Świadomości Ludzkie.

Zbiorowo i indywidualnie przechodzimy okres intensywnego oczyszczenia, w którym uwalniane jest wszystko, czego już nie potrzebujemy.
Dla niektórych jest to prawdziwe wyzwanie, ponieważ ujawniają się przywiązania do przeszłości, i odejście od niej, jest dla wielu przytłaczającym doświadczeniem.
Ale przeszłość musi zostać uwolniona, aby pojawiło się NOWE.

Wezwanie do zmiany i transformacji będzie miało wyjątkowo pozytywny wpływ na wszystkie dziedziny naszego życia, ale w tej chwili zanim nastanie NOWE, możemy przechodzić jeszcze trudne sytuacje.
Zmiany, które mają miejsce teraz, inicjują głębokie przebudzenia, które wygenerują bardziej efektywny układ naszego świata.

Nowy układ, to BRATERSKIE porozumienie, które będzie bardziej świadome, współczujące i trwałe.

Ewolucja rozciąga nas, na nowe ulepszone wersje nas samych – jeśli na to pozwalamy. Jeśli tego nie robimy, cierpimy.
Przejdźmy więc Świadomie, fale zmian i wykorzystajmy tę podróż, aby rozwinąć WAŻNE dla nas w tym czasie umiejętności.

Uczmy się CIERPLIWOŚCI, zamiast szerzyć złość, narzekanie i w konsekwencji cierpienie. Wybierajmy szacunek dla innych i ich wyborów, bez przesadnego reagowania i oceniania, ponieważ wszyscy reagujemy na ewolucję na RÓŻNE sposoby.
Akceptujmy nieznane, dlatego nie walczmy z nim i nie krzyczmy z powodu niepewności.

Przede wszystkim rozwijajmy poczucie zaufania w sobie i w przyszłość, a nasza ŚWIADOMIE wykonywana praca nad sobą, przejawiać się coraz bliżej będzie, w większym i świetlistym planie dla naszego Narodu i całej ludzkości.

WOLNOŚĆ 💖 MIŁOŚĆ 💖 BRATERSTWO 💖

Gdy stare umiera, a nowe rodzi się, pozostań na kursie i wiedz, że jesteś przygotowany na WIĘKSZE życie, dlatego już czerp z siebie tyle radości, ile tylko możesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *