Poddanie się nie dotyczy Twojego braku wartości. Chodzi o uwolnienie kontroli, która powstrzymuje Cię od wtopienia się w swoją Boską Naturę.

Wzrost Świadomości nazywany jest Przebudzeniem z głębokiego stanu amnezji / iluzorycznego snu, który był wynikiem utożsamiania się z umysłem, jego z linearnym, logicznym myśleniem.

Im głębiej do wnętrza idziemy, tym mniej liniowa staje się nasza rzeczywistość, i coraz bardziej rozpoznajemy, że kwantowe – staje się wszystko.
Przejście, od rzeczywistości jedynie skupionej na zewnątrz, do rzeczywistości wewnętrznej – płynnej i energetycznej – to ogromny proces sam w sobie.

Poszerzenie Świadomości do tej zupełnie nowej wibracyjnie, przestrzeni, zapewnia bogactwo wiedzy i informacji, które to wspierają nas, pokazując przechodzenie w większą łatwość – gdy dokonuje się tego poprzez Czystość, Jedność i Miłość do wszystkiego co jest.

W nowej przestrzeni, każdy z nas, odbiera swoją Moc i wraca do Miłości od wewnątrz.
W niej rzeczywistość staje się miękka, rozmyta i marzycielska / surrealistyczna.
Nowa rzeczywistość, to miejsce, w którym wszyscy mogą żyć prościej, osiągać marzenia, radować się, wspierać, poprzez Boskie Kochanie jako JEDNOŚĆ.
Tutaj wszyscy jesteśmy równi, gdyż nasze szeroko otwarte, opiekuńcze, kochające, pełne szacunku Serca, jednoczą się.

Jedynie aspekt ego oddziela się od tego i tworzy gry dla samego grania. Tutaj nie gramy w nie – tu w ogóle nie ma to sensu.
Każdy z nas musi zdecydować się na rezygnację z własnego ego, aby rozproszyć opór wewnątrz i móc przesunąć się do funkcjonowania poza jego miejscem, do Czystości i Miłości w nas samych.
Ego dzieli, krytykuje, racjonalizuje, atakuje i rozdziera nas nawzajem. Światło jest energią, która jednoczy się poprzez Miłość.

W nowej rzeczywistości Miłości, nie jesteśmy w stanie zastosować tych samych parametrów, pomiarów, wartości ani „reguł”, które były drogami starej rzeczywistości, ponieważ są one zupełnie inne.
To, co jest wibracyjnie wyżej dostosowane, nie wygląda tak jak stare i nie będzie działać w znany sposób.
Dlatego aby pojąć nową rzeczywistość, musimy przesunąć Świadomość i patrzeć z zupełnie innego miejsca w sobie – poprzez Uniwersalne / Święte Serce.

W nim, budzimy się ze zrozumieniem, że jesteśmy częścią większej Całości, częścią Kochającą i Kochaną.
Wtedy też w naturalny sposób pragniemy, by dostosować swoje życie, do tego co jest Kochające i Święte.

WOLNOŚĆ * MIŁOŚĆ * BRATERSTWO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *