Praca dwunastu Serc nad Polską.

Praca dwunastu Serc nad dwunastoma miastami Polski, postępuje. W intensywnej pracy Światła 22/06 nastąpił kolejny skok kwantowy w przestrzeni nad Polską,  w skutek czego dwanaście Świetlistych Serc nad Polską powiększyło się dwukrotnie. Jednocześnie każde z tych dwunastu Serc, wygenerowało z siebie, dwanaście potężnych Kul Światła.

Więc w stosunku do wcześniejszej sytuacji, nastąpiło intensywne przyspieszenie, gdyż każde z tych Serc, emituje dwanaście nowych wibracji, których nie było dotąd. Na ten moment, tych dwanaście Kul, wokół każdego Serca, emituje łącznie 144 nowych wibracji.

Te 144 nowych wibracji, płynie w tym czasie do Serc, do Świadomości i do ciał fizycznych wszystkich Polaków w Polsce i zagranicą. Stanowią one w swojej sumie, wypełnienie wibracyjne nowej matrycy Światła, która jest w Polsce budowana. Ta sytuacja obejmuje już również całą Ziemię i wstępuje we wszystkie kraje na świecie. W każdym kraju ta sygnatura wibracyjna, pracuje zgodnie z uwarunkowaniami energetycznymi danego terenu i ludzi tam zamieszkujących z uwzględnieniem linii ich przodków.

Jest to proces dla każdego kraju indywidualny, ponieważ charakterystyka każdego kraju ma swoją inną sygnaturę. Polska jest wzorcem energetycznym Światła, który się powtarza we wszystkich innych krajach na Ziemi.

Pas Światła wokół Ziemi, z 60km obecnie sięga już 10700km.
Energia tego pasa Światła, kumuluje się w różnych formach i konfiguracjach, które wpływają na przemiany energetyczne, na planecie i całej ludzkości.

Te wszystkie powstałe nowe wibracje, u swych podstaw pochodzą z wibracji:
Wolność 💖 Miłość 💖 Braterstwo 💖
Prawda 💖 Piękno 💖 Zbiorowa Solidarność 💖
Szlachetność 💖 Dobroć 💖 Równość 💖
Akceptacja 💖 Jedność 💖 Współpraca 💖

One thought on “Praca dwunastu Serc nad Polską.”

  1. Piękne Światło jest nad Polską, dziękuję, że udostępniacie też informacjie ,dziękuję wszystkim kreatorom, pozdrawiam, wspieram i przesyłam energię miłości, Emilia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *