Zaufaj temu.

Obecny czas, coraz intensywniej wskazuje, abyśmy wkraczali w swoje prawdziwe role, dla których się tu urodziliśmy.
Jesteśmy obdarzeni zdolnością rozpoznawania, że ​​Boskie Światło jest plastycznym narzędziem, które zostało przygotowane do stworzenia nowej Świadomości na Ziemi.

Nasze role, to utrzymywanie częstotliwości dla większego pola Świadomości, zawierającego cechy, które tworzą zmianę niezbędną do narodzin nowej planetarnej rzeczywistości.
Bez względu na to, czego jesteśmy świadkami w naszym świecie, Światło w każdym miejscu i ludzkim sercu, przestraja nas do Miłości.

Mimo iż widzimy niewiarygodne różnice, w jakich obecnie żyją ludzie, mimo iż między systemami przekonań istnieje przepaść, której przekroczenie wydaje się niemożliwe – to jednak w naszych Duszach jest wzrastająca tęsknota za połączeniem.
Dlatego Światło, to nasz kompas, aby przedrzeć się przez dżunglę starej konfliktującej nas częstotliwości. W Świetle tęsknota połączenia, nawiguje nas, do Harmonii i Pokoju, które schodzą równolegle na Ziemię.

Droga jest otwarta, można ją poczuć jako ogromną przestronność bez granic i jest inspirująca, by popychać nas, by rodzić Cuda niezbędne do pozytywnej zmiany.
Otwarta droga, równoważy serca ludzi na całym świecie, którzy budzą się w Boskim Świetle.

Przybyliśmy, aby podtrzymać wizję rzeczywistości Nowej Ziemi i utorować drogę nieskończonemu potencjałowi, który czeka ludzkość na polu kwantowym.
Nie poddawaj się chaosowi i zniszczeniom, które wydają się realne, gdy stare struktury się zawalają.
To, co widzimy, to nakładka na „bogatą żyzną glebę”, która czeka, by rozkwitnąć.

Boska wibracja Światła, wspiera ludzi, aby chronić i dbać, a nie niszczyć. Udoskonala nasze systemy energetyczne, byśmy mogli być współtwórcami fundamentu Jedności i równowagi na świecie.

Jest dla nas wsparcie, które nigdy wcześniej nie było dostępne.

Dla wielu może to być mylący czas, ponieważ jesteśmy prowadzeni do wyjścia ze znanego, poza granice wyznaczone przeszłością.

Gdy przekraczasz próg znanego, możesz czuć się zdezorientowany i zagubiony. Wtedy zatrzymuj się i pozwól sobie dostosować się do tej nowej przestrzeni.

Pozwól, by pojawiła się intuicja i poprowadziła cię do przodu. Pamiętaj, że to przygoda tworzona przez twoją Duszę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *