To, czego obecnie doświadczamy, to zbiorowa skarga na rozpuszczanie Starej Ziemi.

Znajdujemy się teraz w punkcie, w którym nie jesteśmy już w stanie znaleźć komfortu, w ograniczających wzorach.
Wysokie Energie, które pojawiają się coraz intensywniej, popychają nas do wyjścia poza naszą strefę komfortu.

Wcześniej ciągle szukaliśmy kogoś, czegoś lub jakiegoś wydarzenia, które przyniosłoby nam szczęście. Ale zwykle było to ulotne, często rozczarowujące, i pozostawiało nam ciągłe szukanie czegoś poza sobą, by przynieść pewną dozę zadowolenia.

Więc zewnętrzna stara rzeczywistość, może wydawać się kryzysem, ale jest to rodzaj kryzysu, który rodzi zupełnie nowe perspektywy.
W rzeczywistości ta awaria oznacza po prostu, zniesienie ograniczających wzorców, które nie służą już naszemu wyższemu dobru.

W przeciwieństwie do ego, nasz Duch nie zniechęca się zmianą. Jest napędzany i podekscytowany, bo kwitnie dzięki właśnie zmianie.
Tańcząc z podniecenia, informuje nas, że idziemy naprzód w NOWY, wzmacniający sposób.
W rzeczywistości doświadczamy więcej MOCY naszych własnych Wyższych Jaźni.
Więc akceptujmy fakt, że mamy WSZYSTKO co jest potrzebne – w sobie – jako część Boskiego Prawa Życia, aby zamanifestować kochającą, radosną, spokojną i obfitą egzystencję.

Stare przygniatające tradycje i nawyki, tracą nad nami kontrolę, gdyż poszukujemy WOLNOŚCI wyrażania się i tworzymy nowe sposoby spędzania czasu i w nim świętowania codzienności, jako czczenia ekstatycznego Źródła Życia / Miłości.

Teraz łączymy się z wieloma aspektami swojego Wyższego Ja, więc uczymy się zwracać do wewnątrz swojej Jaźni, w celu czerpania inspiracji i wskazówek.
W ten sposób integrujemy większe ilości czystej Świadomości Światła, która pomaga nam uwolnić wszystkie przestarzałe koncepcje.

W uwolnieniu, coraz bardziej widzimy, że jesteśmy Jednością różnorodnej dualności.

Im wyższa Świadomość, tym wyższa Moc, więc tym większa odpowiedzialność za siebie.

Dlatego żyj swoją Duchowością w każdej chwili, każdego dnia.
Żyj każdego dnia jako Mistrz, świadomy swych uczuć, myśli i działania.

Wiedz, że twoje zamiary muszą być czyste, ponieważ jesteś odpowiedzialny za każdy drobny atom energii, który wysyłasz z siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *