Nie rzeczy przynoszą nam szczęście i zadowolenie, ale stan bycia i jakość życia,

Zmieniając częstotliwość, coraz bardziej wchodzimy do życia jak nigdy przedtem, pragnąc żyć na świecie w zupełnie NOWY sposób;
Chcemy w pełni żyć!
Chcemy w pełni oddychać!
Chcemy w pełni tworzyć!
Chcemy w pełni doświadczać Jedności!

Wszystkie te pragnienia w nas, to zapisane kody Światła, które stymulują nasz wzrost do własnej Wolności.
Co zrobi Światło, aby w nas mogło się zrealizować? – odsłoni obszary ciemności. Pragnienie bycia w Jedności, powoduje ujawnienie wszystkich obszarów, w których nie było naszej Świadomości.

Więc, wyłaniają się podziały, które narastały przez stulecia, nieporozumienia stają się coraz bardziej rażące, gdy ludzie stają się bardziej świadomi tego, kim są, czego pragną i w co wierzą – emocje płoną.

Matka Ziemia również ma wkodowane pragnienia – chce być bezpieczna, zdrowa, szczęśliwa i z nami połączona.
Więc leczy się poprzez siły żywiołów, przechodząc proces oczyszczania, katharsis, w pozornie przypadkowy sposób.
Miejsca na niej, które były nadużywane przez nadmierną w nią ingerencję, nieodpowiednią uprawą, nasycone głęboko zakorzenionymi bolesnymi wspomnieniami z wojen i aktów przemocy, są czyszczone przez wodę, pożary, czy wiatry niszczące.

Jest to Prawo Uniwersalne, ponieważ uzdrowieńczy proces przez czyszczenia jest konieczny, aby oczyścić powietrze, oczyścić ziemię i oczyścić wody, które ludzkość tak beztrosko zanieczyściła.

Królestwa Żywiołów prowadzone przez Światło, dzielnie starają się oczyścić i uzdrowić Ziemię przy najmniejszym zniszczeniu. Jednak szkody i negatywność są tak duże, że podejmą ekstremalne środki, aby przywrócić błogosławioną Ziemię do równowagi, harmonii i pełnej Miłości.

Podobnie jak komórki w ciele są różnorodną, ​​ale harmonijną społecznością, podobnie rośliny i zwierzęta są różnorodne, ale żyją w harmonii w obrębie ekosystemu.
Tak i my ludzie, jesteśmy komórkami w ciele Matki Ziemi, zostaliśmy zaprojektowani by żyć w zgodzie z wszelkim życiem na niej.
Zostaliśmy stworzeni, aby w przymierzu z Miłością, być sobą, szanować własne ideały i idee, ale jednocześnie, by w harmonijny sposób tańczyć z CAŁOŚCIĄ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *