Poczuj się Światłem, bo naprawdę Nim Jesteś.

Żyjemy w czasach, o których opowiadali nasi starożytni przodkowie, tysiące lat temu.
Przemiana dzieje się wszędzie wokół nas, tu i teraz.
Przemiana, zachodzi nieustannie na każdym energetycznym poziomie Istnienia.
Przemiana, prowadzi wielu z nas, do kwestionowania wszystkiego, a to przekształca naszą wewnętrzną i zewnętrzną Istotę, pomagając nam spojrzeć spoza zasłony iluzji, w którą tak głęboko wierzyliśmy do tej pory.
Jest to mocno niewygodne dla umysłu, dlatego w tej ewolucyjnej podróży, możesz czuć się tak, jakbyś nie był sobą.

Zgromadziliśmy w sobie tysiące lat wzorców opartych na przetrwaniu, wyniesionych z tradycji kulturowych, struktur społecznych i systemów wierzeń.
Konstrukty te wpływają na utrzymywanie nas, w stanie wewnętrznej nierównowagi, co uznaliśmy za normalne, przez co zapomnieliśmy, co to jest zrównoważony stan Istnienia.
Nie zdajemy sobie sprawy, że te konstrukty są naszymi wyuczonymi reakcjami, zachowaniami.

Najcięższe z naszych przekonań i doświadczeń na tej planecie, to te które mówią, że, abyśmy mogli wzrastać, ewoluować i doświadczać naszych pragnień, marzeń, to nasze życie musi być trudne i zmagające.
Przekonanie, że musimy walczyć lub ciężko pracować, aby osiągnąć to, czego chcemy, służyło jako rodzaj inicjacji dla ego, pomagając mu poczuć się bardziej spełnionym i zadowolonym, po pokonaniu zewnętrznych przeszkód.

Ale te przekonania nie mają nic wspólnego z tym, Kim naprawdę Jesteśmy.

Są to po prostu wzorce energetyczne, z którymi nasz umysł identyfikował się od eonów, abyśmy mogli doświadczać małości i uczyć się lekcji, by wzrastać i ewoluować.
Wszystko to, jako cała nasza historia, doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz – do bardziej Oświeconej Świadomości Siebie i otaczającego nas świata.

Ta stara wersja nas samych, może teraz zostać przekazana z naszego nieświadomego „ja” do Przebudzonego „Ja”.
Z tej wyższej pozycji nowego „JA”, możemy zobaczyć, że poruszanie się przez życie i związane z nim wyzwania, mogą być czymś, co należy raczej zaakceptować, niż się im przeciwstawiać.

Kiedy wchodzimy w wyższe stany Świadomości, nasz wyższy aspekt, daje nam możliwość uwolnienia się od wiary w to, że życie musi być kontrolowane i trudne, abyśmy mogli się rozwijać i coraz więcej doświadczać.

Świadomość wyższego wymiaru w sobie, to zrozumienie, że wszystko w życiu jest w ciągłym ruchu i przepływie, zrozumienie, że za każdym razem, gdy próbujesz kontrolować lub się upewniać, czy płynie on w określony, prawidłowy sposób, wychodzisz poza ten przepływ.

Więc pozwól sobie, być w przepływie Nowej Świadomości. Pozwól, by przepływ ten nasycił cię Nowym Celem, Nowym Postrzeganiem, Nowym Zrozumieniem i Nowym Wglądem.
Obserwuj Nowe Potencjały, które się pojawiają,
dzięki temu każdy twój krok, stworzy stabilną i bezpieczną podstawę dla twojego NOWEGO życia.

Wiedz, że wszystko co dzieje się wokół, jest to potrzebna część doświadczenia, byś wzrastał na jego tle.
Dla jednych może to być przerażające, dla innych będzie to tak, jakbyś otworzył drzwi na oścież i poczuł piękną Energię prowadzącego Światła.
W prowadzeniu wiesz, że jesteś dokładnie tam, gdzie powinieneś być w swojej podróży.

2 thoughts on “Poczuj się Światłem, bo naprawdę Nim Jesteś.

  1. Jak zwykle pięknie i jasno wytłumaczone z pozytywnym spojrzeniem ❤️Dziękuje pani Beatko … dzięki takim ludziom wiem , że jestem bezpieczna i wszystko ma sens , który zawsze czułam ❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *