Przywódcy świata, odzwierciedlają sposób myślenia mas.

Jeśli mamy stworzyć nowy sposób BYCIA i przez to NOWĄ rzeczywistość na tej planecie, struktury i programowanie, które podtrzymują stary świat, muszą zostać zdemontowane.

W wyniku tego, presja wzrośnie.Nastroje będą buzować.

To proces, który musi przejść świat, czyli ludzie, by doświadczalnie, coś więcej zrozumieć. Proces ten, nie musi ciebie dotykać, jeśli umiesz już wibrować inaczej, niż zewnętrzny świat.

Dlatego, „bądź na tym świecie, ale nie jak z tego świata” – nauczał Jezus.⁠

W rezultacie wibracyjnych zmian, następuje głębokie oczyszczenie, gdzie wyłaniają się wszystkie niezrównoważone i nieuleczone aspekty nas samych. Jest to niewygodny proces, ponieważ zakłóca i destabilizuje struktury naszego życia. Jednak jest nie zbędny, gdyż inicjuje uzdrowienie i transformację, której potrzebujemy, aby przywrócić wszystkiemu równowagę.

To czas, w którym cały Wszechświat mówi, że powinniśmy spędzać więcej czasu z samym sobą, aby dostrzec, co jest WAŻNE. ⁠

Zauważ i zrozum, co cię rozświetla. ⁠

Poznaj Siebie!

To niesamowity czas.

Używaj go mądrze.

Wtedy staniesz się świadomy większej podróży swojej Duszy, która da ci głębsze zrozumienie, twojej ścieżki oraz celu, jako cennej wibracji, za którą tęskni Serce.

W cennej wibracji, zrozumiesz, iż wszystkie sny iluzji, z którymi się utożsamiasz, odcinają od doświadczania cudownej Miłości, która jest Światłem, jest Wolnością i jest dostępna.

Dostrój się do jej wibracji i użyj, aby uczyć się „wiedzieć”, zamiast „osądzać”.

Zmiana własnej częstotliwości, to droga własnego Mistrzostwa i w nim uczenie się, dostrajania wszystkiego w sobie, do znacznie wyższego stanu Świadomości, który jest obecny jako Bóg, wewnątrz nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *