Każdemu, kto się boi, jestem tutaj, aby powiedzieć Wam, NIE, to nie jest koniec świata a przejście w nową percepcję. Wkraczasz w Nowy świat, w Nową rzeczywistość i Nowy początek. Ale żeby NOWEGO doświadczyć, musisz przestać wibrować starym światem – jego lękiem.

Nadszedł czas, aby ludzie się obudzili, aby poznali, co zostało przed nimi ukryte,
aby wiedzieli, że życie może być o wiele lepsze, bogatsze i ma o wiele więcej możliwości,
aby wiedzieli, że jest przepływ większej ilości Miłości i Światła, większej ilości Energii, która pokazuje, że jest lepszy sposób, by przeżywać Życie.

Gdy spływające energie stają się coraz silniejsze, impuls naszej Duszy nasila się do ewolucji, przez co jesteśmy zmuszani wznieść się ponad chaos świata, by ustanowić nowy sposób bycia.

Podstawą tego wzniesienia jest duchowość, a duchowość przepływa przez prawą półkulę.
Twoja prawa półkula to abstrakcyjny i nieograniczony aspekt ciebie.
Jest to miejsce, w którym łączysz się bezpośrednio ze swoją Boskością.
W tym miejscu wiesz, że jesteś bezwarunkowo kochany.
Kochany przez swoją Duszę.
I w tym przebudzonym, nowym życiu, ona chce się wyrażać poprzez ciebie, jako Miłość w każdej formie działania.

Dzięki przebudzonej prawej półkuli, będzie technologia, której nawet sobie nie wyobrażasz, ponieważ pochodzi z tego, czego nie zna lewa półkula.
Twoja lewa półkula, ten analityczny aspekt ciebie – część, która jest związana z twoim codziennym życiem, wie, co wie, a wie mało.
Może się czegoś nauczyć, może się rozwijać, ma jednak wrodzone ograniczenia, ponieważ jest związane z tym, co jest, a to co jest, jest zdefiniowane jedynie przez to, co było przeszłością.
Nowe jest inne, niż to co było.
Nowe, to stan wzniesionej w tobie wibracji, w której wychodzisz z tego co mentalne i zaczynasz żyć z poziomu stanu istnienia, zamiast z poziomu myślenia.

W przestrzeni poza mentalnej, masz zdolność przebywania w energii Światła, które pochodzi od ciebie i najpierw płynie przez ciebie.
Dlatego podnosząca się Świadomość, to przebijające się Światło w nas, które uczy bycia Samoświadomym, pogłębionym CZUCIEM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *