Uczymy się jednoczyć jednym głosem, jednym sercem, jednym umysłem, aby przywrócić pierwotną matrycę Raju na Ziemi.

Miłość przenika wszystko. Wszechświat i wszystko w nim zawarte, zostało stworzone, przez trzy podstawowe zasady pierwotnej Świadomości – Intencję, Miłość i Ruch.

Miłość jest medium, które wypełnia powłokę Wszechświata, natomiast Boska Intencja dostarcza energii, do jego aktywnej funkcji. Wraz ze wzrostem wibracji, Miłość jako nośnik, aktywuje swoje coraz większe możliwości. My służąc jej, tworzymy sieć Miłości.

Naszym zadaniem jest, trwałe utrzymanie tej Świętej Przestrzeni, tu na tej Świętej Ziemi. Ta sieć będzie ewoluować, aby wytwarzać energię potrzebną do pomocy ludzkości, w rozwiązywaniu zbiorowych problemów.

Coraz wyraźniej będą pojawiać się ludzie, którzy zainspirują świat do przejścia w wyższe uczucia. Uczciwość, prawość, otwartość i zdolność do wzmacniania innych będą cechami, które będą coraz bardziej doceniane i szanowane.

Święta przestrzeń Miłości, poprzez nas, będzie prowadzić i uczyć wszystkie społeczeństwa, jak żyć w wibracji, która jest wyzwalana przez Święte Serce. Wibracja Świętego Serca, wyprowadza z mentalnej dualności.

Jest to czas, o którym mówi Biblia – „ Wszystko, co jest ukryte, musi zostać ujawnione ”. Ze względu na chaos i lęk, które ma wywołać to niezbędne oczyszczenie, ten trudny czas jest również określany jako – „ czas krzyku i zgrzytania zębami”.

Pomimo przerażającego chaosu, z jakim mamy zmierzyć się na Ziemi, podczas etapów eksperymentu, jako zmiany matrycy częstotliwości, w wyższych wymiarach zrozumieliśmy, jakim darem byłaby tu, nasza praca dla całego Stworzenia.

Na każdą osobę wybraną do obecnego wcielenia się na Ziemi, były miliony, które zostały odrzucone. Nie dlatego, że ci z nas, którym pozwolono się wcielić, są bardziej wyjątkowi lub bardziej rozwinięci niż nasze siostry i bracia, którzy zostali odrzuceni.

Zostaliśmy wybrani, ponieważ nasz Bóg Ojciec-Matka i Świetlana Rodzina czuli, że ze względu na sposób, w jaki byliśmy w stanie skupić się na Świetle i stać w naszej Prawdzie w obliczu wszelkich przeciwności, mieliśmy większe szanse na odniesienie zwycięstwa w tym monumentalnym czasie na Ziemi.

Tak więc, w doborze wolontariuszy nie wystarczał entuzjazm i chęć. Każda osoba wybrana do ucieleśnienia na Ziemi, została dokładnie oceniona. Zanotowano nasze różne wcielenia i nasze osobiste doświadczenia, jako sposób, w jaki byliśmy w stanie, radzić sobie z wyzwaniami w trudnych sytuacjach.

Ponieważ sukces naszej Boskiej Misji w tym czasie zaowocuje stworzeniem NOWEJ OKTAWY BOGA, która zatrzyma doświadczanie bólu i cierpienia, których doświadczyliśmy my i Ziemia, nasza obecność na Ziemi jest Darem, który przekracza pojmowanie naszych ograniczonych umysłów. Dlatego cieszmy się, tą pełną wyzwań, piękną podróżą – podróżą, rozwijania coraz bliższej relacji ze Stwórcą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *