Żyjemy w ekscytujących czasach i mamy wiele do zaoferowania.

Prawdą jest, że nasz świat jest w stanie chaosu i niepokoju, ale jest również w stanie bezprecedensowego wzrostu i ekspansji. Tak jak każdy z nas ewoluuje indywidualnie, tak samo jest ze światem. Z wyższego wymiaru Świadomości, jej widzenia, ewolucja oznacza ciągłe narastanie wrażliwości, jako wysubtelniających się wzorców wibracyjnych. Subtelność ta, daje nam zdolność do integrowania w sobie, większej ilości energii twórczej, co skutkuje ciągłym poszerzaniem się, i przez to stawaniem, współodczuwającą, kochającą naturą.

W swym wysubtelniającym wzroście, zaczynasz wycofywać się z poziomu ciężkich zbiorowych wzorców świadomości, którymi wibruje uwarunkowany świat. Dlatego możesz: – czuć spokój, nawet gdy panuje zamęt. – czuć harmonię, wdzięk, swobodę i płynność w swoim życiu, nawet jeśli wydaje się, że na zewnątrz jest tak wiele zakłóceń – doświadczać poczucia bezpieczeństwa nawet wtedy, gdy świat zewnętrzny nie oferuje ci otuchy. Subtelność zmienia nasze Serca, które zaczynają kochać, a poprzez kochające Serca, Miłość może wlewać się do naszego świata.

To poprzez swoje kochające Serce wybierasz życie „w świecie, ale nie z niego” – bo w rzeczywistości o wyższych wibracjach, możesz zmieniać własny zewnętrzny świat, zamiast zdawać się na jego łaskę.

Każdy z nas ma wybór, w tych, tak ważnych czasach. Możesz uzależniać się od dramatu i traumy, przez którą przechodzi ten świat, lub możesz rozkoszować się własną, piękną rzeczywistością.

Więc masz wybór – przyczynisz się do pokoju czy chaosu na świecie?

Zewnętrzne burze będą szalały jeszcze przez jakiś czas, ale nie musisz uczestniczyć w energii, która je napędza. Zamiast tego możesz być pokojem, który chcesz widzieć na świecie, i wtedy nawet jeśli znajdziesz się na ścieżce zewnętrznego chaosu, twój wewnętrzny pokój pozwoli Miłości, aby cię chronić, prowadzić i pomagać poruszać się, w tych trudnych czasach, z gracją i płynnością.

Nigdy nie jesteś sam. Nigdy nie jesteś bez pomocy. Bez względu na to, co widzisz w swoim zewnętrznym świecie, jesteś na zawsze połączony z Miłością, pokojem i wszystkim co piękne w Twoim wewnętrznym świecie.

2 thoughts on “Żyjemy w ekscytujących czasach i mamy wiele do zaoferowania.

  1. Chcę przelać na Pani Beaty Konto.
    Proszę podać
    Numer konta
    Imię Banku
    i inne dane potrzebne na przelew z Banku w Londynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *