Czas Prawdy

Rozszerzamy i przesuwamy nasze wibracje w coraz wyższe energie.To czas Złotego Wieku na Ziemi – dotyczy on wibracji, częstotliwości i jasności zrozumienia tego, co się dzieje. Konflikt między pragnieniem a zachowaniem, Duszą a ego, jest teraz silny. Jest to czas, w którym ścierają się siły przeciwstawne i szaleją burze, zarówno w nas wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Ludzkie Serca wołają o Jedność, a mimo to wielu wciąż daje się skrępować nienawiścią i osądem.

Ludzkie Serca wołają o Dobre Samopoczucie, a mimo to wielu ma obsesję na punkcie chorób, zamiast zdrowego radzenia sobie z życiem.

Ludzkie Serca wołają o Wolność, a mimo to wielu skupia się na byciu ofiarą.

To czas, kiedy dowiedziałeś się, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. Kontynuuj pozwalanie na to przebudzenie do Prawdy, używając swojej wrodzonej Mądrości i Miłości. Nie ma innego wyjścia! Kiedy bowiem zrozumiesz, że właśnie dlatego przybyłeś tutaj, aby tego doświadczyć, aby to odkryć, aby wywrócić na prawą stronę, wtedy zdasz sobie sprawę, że masz już wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces własną Siłą, własną Miłością.

Bez względu na to, jak trudne się to wydaje, bardzo ważne jest, aby nauczyć się pozbywać lęku, który ogranicza twoje myślenie i działanie. Tam, gdzie kieruje się twoja uwaga, płynie energia. Kiedy koncentrujesz się na lękach, problemach i „co by było, gdyby” na temat swojego przyszłego życia, ta skupiona energia potęguje twój destruktywny stan. Staje się on coraz potężniejszy i może przejąć kontrolę nad twoim światem – jeśli na to pozwolisz.

Zamiast tego włóż swoją energię w stworzenie cudownego stanu Istnienia, który jest twoją Boską Naturą i chce ci służyć. Każde twoje zadanie w tych czasach, należałoby kończyć słowem „ Miłość”! – to jedyny sposób na przemierzenie tych monumentalnych czasów. Jeśli nie jest to twój główny motyw, aby podejść do jakiegokolwiek aspektu życia lub rozwiązać problem – czeka cię ciężka jazda.

Więc wybierz, że Miłość jest twoim celem i przewodnikiem, w pełni wiedząc, że Miłość uzdrawia, wybacza, przemienia, zwycięża i stwarza – ta najpotężniejsza Siła we Wszechświecie, jest do twojej dyspozycji.

Dlaczego by jej nie użyć, kiedy tylko potrzebujesz?

Dlaczego nie żyć według jej kodu?

Dlaczego by nie wybrać Miłości, bez względu na wszystko?

Dlaczego by nie zapytać, co zrobiłaby Miłość?

Dlaczego by nie trzymać w sobie Miłości, która zmienia świat?

Dlaczego nie???

Ponieważ zostałeś wyszkolony w lęku – w zamartwianiu się, potrzeba praktyki, aby się od niego uwolnić i połączyć z twoją prawdziwą naturą, z Miłością. Dlatego to czas skupienia się na Duchowej Prawdzie, która istnieje poza pozorami iluzji, w naszych Sercach. Więc jeśli chcesz żyć w Prawdzie, musisz praktykować BYCIE w Sercu, bo gdy nie ma tam ciebie/gospodarza, grasuje w nim lęk, a lęk wyrzuca cię z tej Świętej przestrzeni, z powrotem do iluzji, w której znów zatracasz się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *