Nic nie może pozostać w stagnacji starego, kiedy w tym czasie na Ziemi, budzi się wielka możliwość.

Najbardziej ukrytym faktem na planecie Ziemia, jest to, że jesteśmy tak Potężni, że nikt i nic, nie może nas kontrolować, bez naszego wibracyjnego, na to przyzwolenia.

To czasy Świadomości, dlatego istotne jest, by być zawsze świadomym tego co jest ważne, być świadomym tego co dzieje się wokół ciebie, na jakie częstotliwości zwracasz uwagę.

Pozostając w wyższych częstotliwościach; Pokoju i Miłości, uczysz się radzić sobie z potężnymi energiami, które pojawiają się i będą pojawiać w najbliższych miesiącach. To czas, by umieć się w nich balansować, odnajdywać, funkcjonować.

Będzie wiele okazji do popadnięcia w złość i wrogość, gdy emocje będą rosły wokół postępujących zmian. Te potężne transmisje energii, zintensyfikują chaos w niższych wymiarach, więc nie dajmy się wciągnąć w energię podziału, konfliktu, dualizmu, ponieważ zapewni to, że zostaniesz ściągnięta w dół do starej i rozpadającej się rzeczywistości trzeciego wymiaru.

Zawsze pamiętajmy, iż jesteśmy w procesie zmiany częstotliwości, więc im intensywniejszy chaos, tym intensywniejsze jest kwantowe rozkwitanie NOWEGO.

Więc trzymajmy kurs.

Rób wszystko, co musisz, aby pozostać uziemionym, silnym, klarownym, rozświetlonym.

Skoncentruj się na wyniku, a nie procesie.Wynikiem jest Miłość, która jest w nas głębokim Pokojem.

Praktykowanie Pokoju sprawia, że wewnętrzne poruszanie się wokół naszego życia, staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Kiedy poddajemy się Pokojowi, przekraczamy mentalne konstrukty, wychodzimy poza wzorce przetrwania, które powodowały reakcje, dające się wciągnąć w opór, który się tworzy przy tak wielu zmianach.

Praktykując Pokój, możemy pokazać goniącemu umysłowi, wartość i korzyści płynące ze spokoju, przypominając mu, że bezruch pozwala nam uzupełniać i odżywiać nasz umysł, ciało i pole energii – w sposób dla niego niezrozumiały.

Pokój, pozwala nam być gotowym na wszystkie nadchodzące zmiany. Pomaga nam stworzyć nową ścieżkę – taką, która łączy nas z rzeczywistością coraz większej Wolności, Miłości, Jedności, Radości, Dobrobytu, Spełnienia i Najcenniejszych Błogosławieństw Życia.

To czas, w którym mamy zaakceptować wszystko, czego się o sobie dowiedzieliśmy: że jesteśmy potężną, wielowymiarową, doładowaną latarnią Boskiego Światła, by uczestniczyć w zjednoczonej sprawie.

W tym całym, naszym ewolucyjnym procesie, podobnie jak wojownik, najpierw pokonujesz siebie, walcząc ze swoim niepokornym małym „ja”, aby twoje Prawdziwe Ja, mogło zwyciężyć w Świetle.

Czy istnieje lepsze przygotowanie, niż wewnętrzne doświadczenie transformacji, które możesz zainwestować w zmianę, która tworzy Nową Ziemię?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *