Teraz właśnie uczysz się, że żadna siła na tej ziemi, żadna osoba, żaden wirus, żadna substancja, nie ma nad tobą władzy większej, niż siła twojego własnego Światła.

Zaufaj temu, co ma dla ciebie sens, gdyż następną fazą, która pojawi się w wydarzeniach jeszcze tego roku, jest potężna konsolidacja silnych wibracji Światła. Ten strumień energii napływa na Ziemię i jest to nowa rzeczywistość, nowy początek tego, co się wydarzy w następnych fazach.

Więc nie angażuj się w to, co mówi o lęku, kłamstwie, kontroli, korupcji. Tak, istnieje kłamstwo, tak istnieje korupcja. Tak, bądź w pełni tego świadomy, ale dokonuj również świadomego wyboru, na czym decydujesz się skupiać – na lęku, niepokoju, zamieszkach, kłamstwach? – czy na wiedzy, że wysoka wibracja Światła, jest tutaj i jest dla ciebie dostępna?

Każdy z nas powinien wybierać dla siebie integrację wysokich, lekkich wibracji, z poziomu której możemy patrzeć na świat ze zrozumieniem, że wibracyjne wyrównanie całego tego zepsucia, na które wszyscy teraz patrzymy, dosłownie opuści Ziemię, w naprawdę niedługim czasie. Intensywność tego przeminie.

Więc dokonaj wyraźnej separacji i wejdź do własnego wnętrza, w szeroko otwartą, bardziej rozłożoną przestrzeń, w niej docierasz do swojego Wyższego Ja – żyj z tej przestrzeni.

Coraz więcej z nas czuje, że scalamy się z tym wspaniałym Światłem Źródła. To jest Boskie Źródło, które mimo zewnętrznych spraw, jest coraz bardziej doświadczalne. To jesteś ty jako twoja Boska Esencja, jako twoja rozszerzona Kochająca Obecność Boga.

Spójrz na to miejsce, które jest w tobie, jest ono wypełnione energią i jest pełne potencjałów Światła, które są specjalnie dla ciebie. Pozwól swojemu skupieniu i Świadomości przenieść się w tę przestrzeń, i rozejrzyj się.

W niej uczysz się, że żadna siła na tej ziemi, żadna osoba, żaden wirus, żadna substancja, nie ma nad tobą władzy większej, niż siła twojego własnego Światła.

One thought on “Teraz właśnie uczysz się, że żadna siła na tej ziemi, żadna osoba, żaden wirus, żadna substancja, nie ma nad tobą władzy większej, niż siła twojego własnego Światła.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *