Skupiaj się na swoim Świetle od wewnątrz i pozwól mu świecić dla innych.

Napięcie tworzone przez napływające Świetliste Energie, uwydatnia w nas potrzebę, Prawdy i zrozumienia. Gdy świat zmienia się dramatycznie, jesteśmy w stanie rozpoznać, że nasz dotychczasowy sposób bycia, już nie działa. W rezultacie jesteśmy zachęcani do znalezienia nowych, opartych na dobrostanie, sposobów życia i istnienia.

Pamiętaj, że we wszystkim przez co przechodzisz, jest Boski Cel. Ufajmy procesowi, wiedząc, że wyjdziemy z tego czasu SILNIEJSI, bardziej odporni i lepiej dostrojeni do swojej Duszy.

W tym czasie wielu z nas, będzie odczuwać potrzebę głębszego wycofywania się do swojego wnętrza, by bardziej poczuć się osadzonym, w swoim nowym otoczeniu. Mogą mieć miejsce również nowe przesunięcia Samoświadomej energii, jako zakończenia pewnych niesłużących już w nas reakcji / programów, by dać miejsce nowej, wyższej wibracji – jesteśmy wzywani do rozpuszczenia, wielu długotrwałych konfliktów w sobie. Pamiętajmy o swoich reakcjach!

Wszystko jest połączone – co dzieje się na zewnątrz, zmienia to co wewnątrz, i odwrotnie. Zmiany mogą wywoływać niepokój, ale ty ufaj procesowi, który zachodzi w tobie i pozwól na połączenie dwóch biegunów wewnątrz (męski/żeński), tworząc swoją Całościową Istotę – poza dualnością, jako ZJEDNOCZONE wnętrze. Zastanów się nad wyzwaniami, przed którymi stoisz i zawsze próbuj znaleźć głębsze ich znaczenie, dla zmiany ciebie. Dla tego, kto pamięta, że uczy się jak poszerzać swoją własną Świadomość, z każdym procesem scalania / integracji, utrzymując Boską Esencję poprzez swoje własne życie, jest więcej dostępnych możliwości w Świadomości Jedności.

Więc kiedy uczysz się dostrajać i świadomie przesuwać wszystko jako Światło, które jest czystą Miłością, twoja pokora, miękkość jako życzliwa energia, otwiera portale do wszystkich nowych rzeczywistości, które wcześniej były zablokowane. Wymiana starej rzeczywistości na nową, to wewnętrzne odżywianie nas i wspieranie Światłem, i jest częścią procesu dla nas wszystkich.

JEDNOŚĆ, to Świadomość , że nie musimy walczyć wobec siebie nawzajem, to Świadomość, że jesteśmy tutaj, aby BYĆ i ROBIĆ o wiele więcej, poprzez czystość, Jedność, współpracę, podnoszenie / wspieranie się nawzajem. To wnoszenie naszej ogromnej wiedzy, ogromnej zdolności, ogromnego Światła, razem, do tworzenia, budowania, osiągania – zamiast starych sposobów z pozycji posiadania ego, niszczenia przez ego, manipulacji ego / egoizmu, jego narzucania i naruszania naszego wobec siebie ŚWIĘTEGO ZAUFANIA.

Teraz właśnie, przypominamy sobie, że jesteśmy Świetlaną Rodziną, że jesteśmy Rodziną Dusz, że jesteśmy Gwiezdną Rodziną i ten jednoczący nas Promień Światła, kieruje się do naszych społeczności, w których, to MY WŁAŚNIE działamy z pozycji Świadomości Jedności.

W takiej Świadomości, każda dysfunkcja w jednoczącej się społeczności, staje się widoczna i zostaje odmieniona do MIŁOŚCI. Każdy z nas może to wszystko zrobić sami, nie będąc już pod wpływem niczego z zewnątrz. Czyż to nie piękne?

Teraz wszystko zależy od każdego z nas, każdy z nas może wybrać, że jest na to gotowy. Moc wzrasta, dlatego pamiętaj o wzmacnianiu jedynie siebie! …. bo jeśli ty nie jesteś SILNY, nie jesteś w stanie pomagać innym – to podstawowa zasada prawa energii / wibracji. Ten rok to dopiero początek, więc podejmij kroki i szanuj swój wewnętrzny świat w pełni, świadomie tworząc życie, zgodne z twoją własną wersją Wyższej Jaźni.

PEŁNE życie, energetyczne i świadome – idź / uwolnij / rozpuść wszystko, co reprezentuje stare i już cię nie wspiera.

Nie można znaleźć opisu podziwu, gdy nasza ludzka technologia jest w nas ulepszana. Żyj tym! Ciesz się tym! Wcielaj to, doświadczaj!

To ekspansja wielu sfer, czasów, wymiarów, które osiągnęły kulminację w tych właśnie czasach.

One thought on “Skupiaj się na swoim Świetle od wewnątrz i pozwól mu świecić dla innych.”

  1. Witaj Kochana,
    mam wrażenie, że sytuacja się ,,zagęszcza”- skłania do rzetelnej mocnej i systematycznej pracy ze sobą, ze swoją Świadomością. Teraz staram się uczyć dostrajać i świadomie kierować Światło, rozpromieniać nim. Odczuwam większe wewnętrzne przymuszanie mnie do zagłębiania się w swoje wnętrze, czuję, że stawiane są mi nowe trudniejsze wyzwania. Nawet choroba(przeziębienie), która ostatnio ogarnęła moje ciało miała nowy, dziwny inny bardziej wymagający wymiar, dzieje się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *