Łącząca na energia Miłości.

Podczas gdy stara Ziemia jest wyczerpana przez polaryzujące energie – braku, bólu, złości, zranienia – my jednoczymy się poprzez przeciwstawną energię Miłości – Życzliwości, Miękkości, Spełnienia.

Łącząca nas energia Miłości, ma zdolność świadomego rozpuszczania programów separacji i ukierunkowania naszego wspólnego pragnienia, by zjednoczyć się, by wspierać, podnosić, dzielić się i tworzyć – rozwijać nowe rzeczywistości w najpiękniejsze możliwe doświadczenia, oraz rozszerzać je dla wszystkich innych, na nie gotowych. Gdy nowy świat otwiera się w nas w środku, jako wspaniały plac zabaw do odkrycia, stary świat traci swój urok, ponieważ już się w nas nie spełnia.

Jedyne, co przeszkadza ci by wejść w nowe doświadczenia, to własny umysł, własne wierzenia, postrzegane ograniczenia, jako własne uwarunkowania. Kiedy zdajemy sobie z tego sprawę i obejmujemy głęboko w sobie, własne wewnętrzne rozbicie, rozpuszczając wewnętrzną separację od Źródła Życia, uwalniamy uprzednio utrzymywane bezsilne stany osądu, strachu, wymówek ego – zmiana staje się łatwiejsza, bo Serce szeroko otwarte i w pełni na zmianę gotowe.

Bóg umieścił w tobie ziarno Światła, które ani nie może uschnąć, ani nie może rozkwitnąć przez stare warunki życia. Bóg umieścił w tobie ŻYWE ziarno, które prosi, by być widzianym przez soczewkę twojego Serca, zamiast zewnętrzną iluzję świata.

Wyrusz w przygodę Wewnętrznego Królestwa, gdzie NOWA ZIEMIA JEST narodzona / zasiana i rośnie, emanując z otwartego, miłującego życie, Serca.

One thought on “Łącząca na energia Miłości.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *