To czas Duchowości i Świadomości w którym ludzkość dostrzeże własną Boskość, odkrywając, że jesteśmy JEDNIĄ.

Znajdujemy się w czasie wielkiego oczyszczenia, zmiany i transformacji, w którym już czas obudzić się, by powracać do Źródła Stworzenia. W tym czasie dostępny jest ogromny potencjał, aby go wykorzystać, musimy zakorzenić się w fundamencie naszej Duszy, gdzie możemy uzyskać dostęp do naszej wewnętrznej wiedzy.

Intensywnie napływające, silne Świetliste energie, zmuszają nas do nowego wyrażenia siebie na wielu poziomach, by się zmieniać. Każdy jest tutaj, aby obudzić się w zupełnie nowym energetycznym świecie, który istnieje daleko poza starym fizycznym światem. Chociaż każdy zrobi to w swoim „czasie” i na własną możliwość, nikt nie musi czekać w stary liniowy sposób „do później”.

Dlatego mamy masy budzące się, poprzez ich własne indywidualne podróże, co również koreluje z wieloma zbiorowościami, wyznającymi różne systemy przekonań. Ponieważ każdy transformuje się poprzez swoje własne oprogramowanie oddzielenia od całości Stworzenia, dlatego chaos, zamieszanie, szaleństwo, przynoszą nam procesy przebudzenia. Każdego własne ŚWIATŁO iskrzy i wyłoni się, stając się widoczne od wewnątrz i w końcu się otworzą kolektywne Serca.

Zaczną pojawiać się nowe porozumienia, oferując alternatywne spojrzenia, nowe opcje i wszystkie nowe sposoby, których wcześniej z pozycji podziałów, nie byliśmy w stanie dostrzec. Zaczniemy widzieć jak inni na różne sposoby wnoszą własną nową Świadomość, aby zasilać wewnętrznie połączony system sieci, który nazywamy używając słów „Nasza NOWA Ziemia”.

Pozwolenie naszemu Światłu świecić w tych czasach, jest konieczne dla ewolucji innych, jako podnoszącej się Świadomości na Ziemi. Dlatego, jesteśmy wzywani przez Ziemię w tym kluczowym momencie, aby cofnąć nawykowe wzorce naszej ludzkiej świadomości. Z dnia na dzień będziemy teraz przedzierać się przez własną ciemność, by rozświetlać swoją drogę. I będziemy czynić to tak długo, aż zatriumfuje w nas Święta MIŁOŚĆ.

Im więcej Boskiego Światła świeci na świat, tym bardziej planeta i wszystkie istoty, które dzielą ten świat, są wyniesione w wyższe częstotliwości. Światło jest tym, co łączy ciebie i wszystkich wokół ciebie z nieskończoną mocą Boskiej Miłości, która wpiera ludzkość jako większą Całość, do życia poprzez Świadomość Jedności.

Wykorzystaj ten czas zamętu i chaosu, aby podróżować do intuicyjnego jądra swojej Istoty. Pracuj z tym, co pojawia się, aby zostać uleczonym, uwolnionym i oczyszczonym. Wykorzystaj to jako okazję do odkrywania i dowiedzenia się więcej o sobie, bowiem jest to okres, w którym jest ci oferowane szersze i głębsze zrozumienie, Kim Naprawdę Jesteś.

One thought on “To czas Duchowości i Świadomości w którym ludzkość dostrzeże własną Boskość, odkrywając, że jesteśmy JEDNIĄ.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *