Boskie Światło jaśniejące z Serca człowieka na Ziemi, przyniesie planecie Pokój i przemieni świat.

Kiedy wszyscy posuwamy się do końca 2020 roku, zdajemy sobie sprawę, jak wiele naszego Światła, które jest czystą między nami Miłością, zatraciliśmy, tłumacząc tegoroczne wydarzenia. To właśnie w tym roku 2020 jest czas, aby wyraźnie zobaczyć nasze błędne kreacje i wyciągnąć je na powierzchnię, na światło dzienne. I nikt poza nami tego nie zrobi, bo to jest nasze.

Ekspansja naszej ludzkiej Świadomości przyspiesza w szybkim tempie – intensywne energie w tym czasie pracują nad wypaleniem w nas negatywności, oczyszczając nasze systemy energetyczne. To bardzo wrażliwy czas, w którym jesteśmy przymuszani do monitorowania naszych myśli i zarządzania naszymi emocjami.

Aby przemierzyć to wzburzone w nas morze, musimy stawić czoła naszym najciemniejszym aspektom o najniższej gęstości, takim jak podział, hierarchia, dominacja, przemoc, manipulacja, małość, nienawiść, przetrwanie i błędy wobec planety, wynikające z braku szacunku dla Matki Ziemi i całego życia na niej.

Spływające Światło przebija się przez nasze zamknięte Serca i rozwiązuje emocjonalne uwikłania, które opóźniają naszą zdolność do pełnego objęcia naszego przeznaczenia.

Odważnie zmierzaj w stronę Światła, o którym wiesz, że jest ostateczną Prawdą. Teraz masz możliwość, aby uzdrawiać się i zmieniać. Miej wiarę w wyższą wiedzę, że jesteś prowadzony przez Boga. Jego Miłość jest zbawczą energią, dla całej ludzkości.

Kiedy wysyłasz Miłość do niewinnego Światła w innych, jest to najwyższa forma Miłości własnej, ponieważ kochasz Źródło, które żyje we wszystkich rzeczach i wszystkich istotach. Kochasz Boga. W tym strumieniu Miłości łączysz się ze swoją najgłębszą, najprawdziwszą Jaźnią. W tej chęci kochania Światła i niewinności w każdym, będziesz czuł się bardziej zakochany w swoim własnym prawdziwym Ja, które jest czyste i święte.

Nie musisz spędzać czasu z ludźmi, z którymi nie rezonujesz. Nie musisz lubić ich osobowości. Nie musisz usprawiedliwiać ich zachowań. Zamiast tego, kochaj prawdziwych „ich” jako Duszę w nich. A wtedy możesz być tym, który odwróci ich ze ścieżki ich bólu i ciemności, do większej Prawdy i większego Światła.

To, Kim Jesteś, jest cudowną Istotą, rozwijającą się w kierunku Pełni, wewnętrznego Spokoju i radosnej Świadomości. Poprzez ten wzrost odkrywasz ostateczną Prawdę, która płynie jak silny prąd przez całe twoje życie. Ta Prawda prowadzi cię do Domu, do tego miejsca w tobie, gdzie Bóg mieszka Wiecznie. Więc gdy w końcu strach i zwątpienie w siebie przestaną kierować twoim procesem myślenia, pojawi się jego promienna Obecność – twoja prawdziwa Jaźń, ta, która jest w harmonii z całym życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *