Boskie Światło jaśniejące z Serca człowieka na Ziemi, przyniesie planecie Pokój i przemieni świat.

Kiedy wszyscy posuwamy się w naszej ewolucji, zdajemy sobie sprawę, jak wiele naszego Światła, które jest czystą między nami Miłością, zatraciliśmy, widząc obecne wydarzenia. To właśnie jest czas, aby wyraźnie zobaczyć nasze błędne kreacje i wyciągnąć je na powierzchnię, na światło dzienne. I nikt poza nami tego nie zrobi, bo to jest nasze.

Ekspansja naszej ludzkiej Świadomości przyspiesza w szybkim tempie – intensywne energie w tym czasie pracują nad wypaleniem w nas negatywności, oczyszczając nasze systemy energetyczne. To bardzo wrażliwy czas, w którym jesteśmy przymuszani do monitorowania naszych myśli i zarządzania naszymi emocjami.

Aby przemierzyć to wzburzone w nas morze, musimy stawić czoła naszym najciemniejszym aspektom o najniższej gęstości, takim jak podział, hierarchia, dominacja, przemoc, manipulacja, małość, nienawiść, przetrwanie i błędy wobec planety, wynikające z braku szacunku dla Matki Ziemi i całego życia na niej.

Spływające Światło przebija się przez nasze zamknięte Serca i rozwiązuje emocjonalne uwikłania, które opóźniają naszą zdolność do pełnego objęcia naszego przeznaczenia.

Odważnie zmierzaj w stronę Światła, o którym wiesz, że jest ostateczną Prawdą. Teraz masz możliwość, aby uzdrawiać się i zmieniać. Miej wiarę w wyższą wiedzę, że jesteś prowadzony przez Boga. Jego Miłość jest zbawczą energią, dla całej ludzkości.

Kiedy wysyłasz Miłość do niewinnego Światła w innych, jest to najwyższa forma Miłości własnej, ponieważ kochasz Źródło, które żyje we wszystkich rzeczach i wszystkich istotach. Kochasz Boga. W tym strumieniu Miłości łączysz się ze swoją najgłębszą, najprawdziwszą Jaźnią. W tej chęci kochania Światła i niewinności w każdym, będziesz czuł się bardziej zakochany w swoim własnym prawdziwym Ja, które jest czyste i święte.

Nie musisz spędzać czasu z ludźmi, z którymi nie rezonujesz. Nie musisz lubić ich osobowości. Nie musisz usprawiedliwiać ich zachowań. Zamiast tego, kochaj prawdziwych „ich” jako Duszę w nich. A wtedy możesz być tym, który odwróci ich ze ścieżki ich bólu i ciemności, do większej Prawdy i większego Światła.

To, Kim Jesteś, jest cudowną Istotą, rozwijającą się w kierunku Pełni, wewnętrznego Spokoju i radosnej Świadomości. Poprzez ten wzrost odkrywasz ostateczną Prawdę, która płynie jak silny prąd przez całe twoje życie. Ta Prawda prowadzi cię do Domu, do tego miejsca w tobie, gdzie Bóg mieszka Wiecznie. Więc gdy w końcu strach i zwątpienie w siebie przestaną kierować twoim procesem myślenia, pojawi się jego promienna Obecność – twoja prawdziwa Jaźń, ta, która jest w harmonii z całym życiem.

3 thoughts on “Boskie Światło jaśniejące z Serca człowieka na Ziemi, przyniesie planecie Pokój i przemieni świat.

  1. Miłość która jest nam dana od Boga ,jest w każdym człowieku, tylko brak ludzkiej wiedzy na mechanizm ,jakim jest czlowiek ,jego serce I świadomość nie pozwala na własny rozwój ludzkości. Miłość własną do siebie ,czyni cuda ,pozwala wydobywać z siebie ukryte aspekty własne, dzięki którym zaczynamy się bardziej rozwijać i odkrywać siebie na nowo.Energie mają ogromny wpływ na nasze życie, dzięki mim odczuwamy radość ,zadwolenie II szczęście ,ale także trzeba nauczyć się pozbywania strachu ,nasze myśli są jak siła napędową, która nami steruje,czasem są jak diabeł z ktorym tylko serce I miłość przezwycięża .Gdy nauczymy się myślenia sercem ,a nie rozumem nasza codzienność ,kazdy dzień będzie piękniejszy. Kreowanie swoich myśli to marzenia ,które pozwalają się spełniać. Dążenie do światła i napełnianie się nim prowadzi nas do źródła miłości tej która jest sensem naszego życia .Miłość pochodzi od Boga i przez nas wraca do jedynego źródła. Gdy oczyścimy nasz umysł z węzłów, blokad możemy być jak ptaki lekkie i nauczyć się szybować a nasza planeta dłużej będzie miała szansę istnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *