Duchowe Serce Ludzkości.

Kochani, kolejny przekaz z Pola Światła, w którym Serce Polski, przekształciło się w Duchowe Serce Ludzkości.

Wspólna praca Światła, Matki Ziemi i Nas, jako uniesionych Świadomości obecnych już we wszystkich krajach, daje coraz bardziej spektakularne zmiany, widoczne już w skali globalnej. 24 października 2020r. w sobotę, w Świadomości Zbiorowej Planety, nastąpił fundamentalny skok kwantowy. W tym dniu w Polsce w Warszawie, odbył się Między Narodowy Marsz Wolności. Do naszej stolicy z całego kraju, zjechały tysiące ludzi z różnych warstw społecznych.

W centralnej uroczystości na Placu Defilad, wzięła również udział liczna grupa zaproszonych wybitnych zagranicznych lekarzy i prawników. Wystąpienia, tych połączonych w jedności prelegentów, ludzi niosących Światło w ich Sercach, spowodowały, że wśród wszystkich zgromadzonych uczestników tej Pokojowej Manifestacji, zaczęły bardzo mocno działać trzy wibracje:

Wolność 💖 Miłość 💖 Braterstwo 💖

Te wibracje były także wzmacniane przez manifestantów z kilkunastu innych krajów, gdzie również w tym dniu, odbyły się Solidarnościowe Marsze Pokojowe. Wszystkie te procesy, spowodowały kumulację tak wysokiego potencjału energetycznego, że Duchowe Serce Polski, które dotąd miało szerokość 3300km wchłonęło ten cały potencjał, przebudowało się i zwiększyło swoją szerokość do 5500km i stało się Duchowym Sercem Ludzkości.

Ale ponieważ Marsze, Manifestacje, Demonstracje w Polsce i innych krajach cały czas trwają i się nasilają, to także Duchowe Serce Ludzkości nad Polską, cały czas rośnie i zarządzając już wszystkimi procesami na Ziemi, ma już aktualnie szerokość 6800km i dalej cały czas rośnie. Ostatecznie w tym wzroście, obejmie swoim zasięgiem całą Ludzkość i całą Matkę Gaję Ziemię, łącząc nas i jednocząc.

——————————-

Wszystkie globalne procesy PROWADZONE są przez ŚWIATŁO 💖 Jako rasa ludzka, uczymy się odzyskiwać otrzymaną od Boga Moc.

Dlatego, spoza naszych starych linearnych percepcji, rodzi się w nas ŚWIĘTA PAMIĘĆ przypomnienia, a wraz z nią wszystkie NOWE rzeczywistości i możliwości, jakie CHCE doświadczać nasza Dusza. To, co staje się dla nas dostępne, jest ekscytujące kiedy jesteśmy otwarci / chętni, obejmując odkrywanie i wprowadzanie WSZYSTKIEGO CO NOWE. Wszystko co NOWE, to życie z głębokiego Świętego Szacunku, Integralności Duszy i jest zupełnie inne, niż dotychczasowe programy człowieka.

Dlatego;

Naucz się ufać, gdy pojawią się nieoczekiwane potencjały.

Naucz się słuchać swojej Intuicji.

Pozostań w tym Strumieniu.

Bądź w jego Miłości.

To jest ten RYTM i ten IMPULS, który przez nas przechodzi, jako Światło Jedności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *