Inicjacja

Być może zastanawiasz się, czemu zostałeś poddany tak licznym próbom, często stawiającym cię w sytuacjach pozornie negatywnych. Wiedz, że właśnie przechodzisz przez pewną inicjację, intensywną transformację, stanowiącą jeden z etapów procesu wznoszenia się, w wyższe wymiary Świadomości.

Niezależnie od warunków, w jakich każdy z nas się narodził, mamy teraz sposobność sięgnąć po wielkość, oraz czerpać ze skarbnicy wiedzy i talentów koniecznych, aby można było stać się Mistrzem wewnętrznej doskonałości. Każdy z nas, w projekcie doświadczania różnorodności zewnętrznego życia, został w zamyśle Stwórcy zaprojektowany, by poszukiwać powrotu do kompletności naszej Boskiej Świadomości.

Dlatego w głębi Duszy zostałeś zaprogramowany tak, abyś spontanicznie i nieodparcie dążył do Światła, do podnoszenia poziomu Świadomości. Stąd w nas ta głęboka tęsknota za Pięknem , doskonałą Harmonią, jej Pokojem. Do tego właśnie stworzony jest każdy z nas, jest to nam przeznaczone, by zostać Mistrzem przejawiania wewnętrznej harmonii Miłości, a przez to współtwórcą dysponującym Mocą i talentami danymi przez Boga.

Dlatego ważną, nabywaną cechą w naszym wzroście, jest postawa niekrzywdzenia; ani myślą, ani mową, ani uczynkiem, oraz zdolność wewnętrznie skupionej obserwacji. W miarę jak podwyższają się nam wibracje , nasza postawa jak i zdolność pojmowania, zestrajają się z coraz to wyższymi poziomami Świadomości. W takiej świadomej postawie, z czasem przekonasz się, że kiedy nie będziesz już zasilał niską energią niepomyślnych linii przyszłości – stopniowo stresujące sytuacje życiowe ustąpią przyjemnym i coraz bardziej harmonijnym.

To będzie oznaczało, że dostałeś się na wznoszącą cię matrycę twojego rozwoju, twojego życia w górę, twojego powrotu do Domu.

3 thoughts on “Inicjacja

  1. Świat wokół Nas zmienia się z godziny na godzinę, a my z nim wchodzimy w swoją przyszłość, którą kreujemy swoimi wierzeniami, myślami, czyli swoją energią.
    Jeśli chcemy być wolną kosmiczną istotą, więc teraz już żyjmy jako wolna istota. Chcemy, pragniemy wrócić do stanu świadomości zwanego „niebem” – to już t e r a z otwórzmy niebo w sobie. Równe sobie i podobne pola energii grawitują ku sobie i przyciągają się wzajemnie. Powaga czasu w którym obecnie żyjemy jakby przymusza Nas do podnoszenia swojej Świadomości, skłania Nas do kroczenia w stronę Światła, Miłości – by żyć w harmonii i szczęściu.

  2. Z zainteresowaniem słucham Twoich wykładów i wydaje mi się wszystko coraz jaśniejsze. Pozdrawiam serdecznie i pragnę dalej się uczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *