Kiedy lęk nie panuje już nad Świadomością ludzkości, stajemy się Wolni.

Światło spływa, a my wciąż wchodzimy coraz pełniej w wyższe wibracje życia. Nasz świat znajduje się w szczytowym momencie zmian, gdyż Siły wprawione w ruch, katalizują upadek przestarzałych struktur i sposobów istnienia. To co ciężkie i stare, upada pod własnym ciężarem.

Krach, starych struktur społeczeństwa jakie znamy, jest nieunikniony, my wszyscy w głębi Duszy czuliśmy, że kulturowo sięgnęliśmy dna i że to nadchodzi. Historia jest pełna upadków społecznych i rozpadających się lub zmieniających formę, imperiów. Kiedy stare patriarchalne systemy, jego struktury zanikają, Nowa Ziemia przygotowuje się do objęcia nas wszystkich, nową lekką częstotliwością.

Nowa Ziemia reprezentuje częstotliwość transcendentnej i bezwarunkowej Miłości, łatwości i przepływu, które były w każdej żywej istocie od początku Istnienia i od której odcięliśmy się jako rasa ludzka. Ponieważ stara patriarchalna struktura, była systemem świata przez tak długi czas, zbiorowe ego-umysł wyczuwa wielką zmianę i robi wszystko, co w jego mocy, aby trzymać się metod opartych na przetrwaniu, od których wierzyliśmy, że zależało nasze życie. Umysł opiera się zmianom, ponieważ postrzega zmianę jako coś, co wymaga od niego rezygnacji z tego, co zawsze miał.

Nowa Ziemia ma głębokie współczucie i szacunek dla umysłu, ponieważ rozumie ten wzorzec przetrwania, dlatego wprowadza na sobie zmiany, dość delikatnie. Wiele osób coraz bardziej intuicyjnie zdaje sobie sprawę, że czas na życie w trybie przetrwania, dobiegł końca.

Gdy Boskie energie budzą się w Sercu całej ludzkości, rzeczy, które były ukryte, wychodzą na powierzchnię, umożliwiając przekształcenie starych systemów, wzorców, zachowań i ideologii, które nie są zgodne z najwyższym dobrem całej ludzkości .Jednak większość wciąż nie jest gotowa, przejść ze starych dróg lęku, braku i niedostatku do wyższych sposobów bycia, które odzwierciedlają Dobroć, Pokój, Dobre Samopoczucie, Dobrobyt, Wolność i Szacunek dla wszelkiego Życia.

Można to łatwo zauważyć w wielu dziedzinach jak ; organizacje religijne, rządy, korporacje itp… które w promowaniu swojego programu, opierają się głównie na dominowaniu, rywalizowaniu, nękaniu – to wszystko jest tym samym schematem lęku o przetrwanie. Więc przy rozpadających się strukturach starych systemów, dla wielu, którzy byli pogrążeni w lęku i wzorcach przetrwania, ma miejsce lekcja uczenia się, by dostosować się do nowego sposobu BYCIA , który jest zgodny z obecnością Miłości, w ich własnych Sercach.

Nasze Serce, oferuje nam wgląd, który omija granice logiki i rozumu – jest naszym Intuicyjnym, naturalnym wewnętrznym WIEDZENIEM. Intuicja przemawia do nas nieustannie, niezależnie od tego, czy umysł zdecyduje się być tego świadomy, czy nie. Zawsze prowadzi nas w kierunku naszej najwyższej ścieżki i popycha w kierunku większej ekspansji, abyśmy mogli żyć najlepszą wersją naszego życia, w tej szybko zmieniającej się rzeczywistości.

Jedyne o co się nas prosi, w tych rozpadających się starych energiach, to, abyśmy byli ŚWIADOMI – to pozwoli nam być otwartymi i dostępnymi dla wglądów i Intuicyjnych podpowiedzi, które pomogą nam delikatnie przejść do następnej fazy, naszej osobistej i zbiorowej podróży. Jednym z darów związanych z energią o wysokiej wibracji jest to, że nasza Intuicja, będzie się coraz bardziej rozszerzać – rozszerzona Intuicja jest produktem ubocznym wzrostu wibracji.

Mając silny związek z naszą Intuicją, wzmacniamy każdy aspekt naszego życia. Im więcej słuchamy i szanujemy nasze Intuicyjne Dary, tym bardziej jesteśmy nastawieni na tworzenie życia pełnego Miłości, Radości, Spełnienia, Pokoju, Dobrobytu i Wolności.

One thought on “Kiedy lęk nie panuje już nad Świadomością ludzkości, stajemy się Wolni.”

  1. Zaraz na poczÄ…tku ĹĽycia ktoĹ› powinien nam powiedzieć, ĹĽe umieramy. MoĹĽe wtedy ĹĽylibyĹ›my peĹ‚niÄ… ĹĽycia, w kaĹĽdej minucie kaĹĽdego dnia. – Michael Landon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *