Wszyscy mamy jeden wspólny Cel, chcemy Czuć się Dobrze.

Cała planeta przechodzi zmiany, a my na niej. Coraz więcej ludzi uwalnia kłamstwa, których ich nauczono i oczyszcza swoje Serca. Oczyszczanie otwiera nas, aby połączyć się z siecią Światła, która otula Ziemię. Światło pochodzi z ludzkiej Świadomości, która jest wypełniona Miłością.

Jesteśmy wielkimi odbiornikami i nadajnikami częstotliwości – jesteśmy zjednoczeni energetycznie. Jesteśmy częścią wielowymiarowego Światła, które wdychamy poprzez swoje fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe ciała. Kiedy łączymy się z siecią Światła, nie tracimy swojej indywidualności, wibrujemy naszą wyjątkową częstotliwością Duszy, ale jesteśmy również połączeni ze sobą i możemy zapewnić sobie nawzajem wielkie wsparcie.

Każdy z nas ma unikalną wibrację, która emanuje harmonicznym dźwiękiem, składową Światła. Kiedy świadomie zamierzamy połączyć się z wewnętrzną Siecią, dodajemy naszą harmonię do wspólnej pieśni Miłości, tworząc wibrującą falę spójności, integralności i zgodności. Dzięki temu połączeniu tworzymy silną i stale rosnącą wysoką częstotliwość wibracji. Jesteśmy silni, kiedy jesteśmy zjednoczeni w ten sposób, w tych czasach zamętu i zbyt wielu informacji – błędnych informacji, to połączenie pomaga nam być silnymi jako wznosząca się Całość.

Na całym świecie jest wielu kochających ludzi, którzy koncentrują się na tym połączeniu i wysyłają Miłość przez linie Światła, które tworzą to świadome połączenie. Wielu, którzy to czytają, czyni to połączenie częścią swojej codziennej praktyki.

Aby coraz pełniej ucieleśniać naszą Boską esencję Duszy, musimy pozwolić na te zmiany energetyczne w sobie. Więc jeśli przebywasz w miejscu samotności, depresji lub rozpaczy, zrób wszystko, co w twojej mocy, aby kontemplować tę sieć, która jest Świętym Sanktuarium i pozwól sobie na przyjęcie płynącej tu Miłości. Kiedy poddajemy się temu, otrzymujemy wszelkie energetyczne dostrojenie, którego najbardziej potrzebujemy, aby kontynuować naszą ewolucyjną ścieżkę.

Dlatego podaruj sobie spokój, podaruj sobie chwile „nic nie robienia”, wtedy właśnie podłączasz się pod tę Świętą matrycę Istnienia.

3 thoughts on “Wszyscy mamy jeden wspólny Cel, chcemy Czuć się Dobrze.

  1. Wspaniały blog wiele przydatnych informacji zawartych w poszczególnych postach, Dzięki Ci za to serdeczne, zapraszam także do siebie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *