Jesteś Tym, na którego czekałeś.

Spotykamy się we wszystkich formach życia. Miłosierdzie jest najpiękniejszą Wewnętrzną Siecią, na której u swych podstaw oparta jest nasza egzystencja. W tej subtelnej Sieci, wszystko na naszej drodze ma Boski Cel – abyśmy ewoluowali w kierunku kochania samych siebie i siebie nawzajem, oraz stawali się coraz bardziej świadomym naszego połączenia z tym Sanktuarium Wewnętrznej Sieci. Matryca Miłosierdzia wykracza poza umysłowy intelekt i prowadzi nas, łącząc z mądrością Serca, gdzie mieszka głos naszego Ducha. Jesteśmy świadkami jednej z największych zmian, jakich kiedykolwiek doświadczyła ludzkość.

Są to czasy nauki nawigacji za pomocą prawdziwego przewodnika, który jak latarnia morska naprowadza, by wychodzić z zaprogramowania, aby przestać reagować naszym ograniczonym umysłem, który może oceniać tylko na podstawie przeszłości i w niej tkwi, jako zawężony obraz prawdziwej rzeczywistości. Twoje Serce nie ma ograniczeń. Twoje serce WIE znacznie więcej niż umysł.

Twój umysł jest tylko kalkulatorem, regionalnym centrum obliczeń do codziennego, powtarzalnego funkcjonowania. Nie jest nawigatorem i pionierem NOWEGO, dlatego nie zna szerszej perspektywy, więc nie może wiedzieć, co i jak. Twoje wspaniałe Serce jest poza światem, dlatego jest bez granic. Nie ma ograniczeń, dlatego dokładnie wie, co jest dla Ciebie odpowiednie. Więc teraz jest czas, aby poznać swoje Serce. Teraz możesz widzieć i słyszeć Sercem. Tylko jego geniuszu, teraz potrzebujesz. Lecząc to, co w nim boli, zmiękczasz je, przywracając mu pierwotny blask.

Kiedy wybierasz spokój Serca, wtedy jego pełna Moc zaczyna się objawiać. A to dopiero początek. Najpierw leczy całe twoje pole energetyczne, a twoje ego uczy się ustawiać w jednej linii, poddając się jego łasce. Poddanie swojego ego Sercu, to alchemiczna moc pokory, prowadząca do wielkiego w tobie wyrównania, gdzie Prawda nie może być już przez ego ukrywana. Nic nieczystego nie może w nim mieszkać.

Wszystko to co dzieje się teraz, to wynik demontażu starego, więc zewnętrzna mentalna przestrzeń, jest bardzo mętna. Mnóstwo kłamstw, oszustw i manipulacji. Jeśli twoje Serce jest czystym Światłem zrozumienia, nie rejestruje fałszu, nie trzyma się zewnętrznego, bo wie że nie jest prawdziwe i w wyniku napływania Prawdy, zewnętrzne się rozpada. Dlatego w tym czasie radykalnej transformacji planety ważne jest, aby nie patrzeć na mętną przestrzeń, tylko odczytywać wewnętrzną jasność.

Wejdź do świętej komnaty swojego Serca – bo przebywa tam tylko to, co naprawdę jest twoje – Bóg – i poproś, abyś wiedział co jest dla ciebie słuszne i prawdziwe. Nic co jest z zewnątrz nie może, ani nigdy nie będzie cię prowadzić tak, jak Prawda twojego własnego Serca. Nikt ani żadna rzecz, nie powinna mieć nigdy władzy nad twoim własnym Sercem. To twój najprawdziwszy przewodnik. Twój własny prawdziwy system GPS. Serce nie jest przeznaczone dla kogoś innego tylko dla ciebie. Twoje Serce jest twoją Świętą Prawdą. Bądź w nim i strzeż je, a nigdy, przenigdy cię nie zdradzi. W nim będziesz prowadzony na każdym kroku, bo tutaj jest spokojnie, jasno, bezpiecznie, radośnie, mądrze, obficie, czysto, harmonijnie. Nie ma dla ciebie większego zasobu. Jest ono twoim receptorem nieograniczonego Pokoju, Mądrości i łaski z Boskiego Źródła.

Nosisz to w sobie.

Dlatego mówi się, że jesteś tym, na którego czekałeś. Królestwo Boże jest wewnątrz. Musisz stać się jak dziecko, aby wejść do Królestwa Niebieskiego. To, czego szukasz, nie jest ukryte, jest na widoku. To twoje piękne Serce! Poznaj je tak intymnie, jak nigdy dotąd nie poznawałeś. Nigdy cię nie sprowadzi na manowce. To twój największy doradca. Bo nikt, ani nic poza tobą, nie ma w sobie Prawdy – to jest jedynie przywilej twojego Serca.

2 thoughts on “Jesteś Tym, na którego czekałeś.

 1. Dziekuje za cudowny przekaz.
  Tak zawsze mowimy ,ze serce bije mi dla Ciebie.
  I jest wielka nauka i poznanie uczucia ,ze serce bije dla nas samych.
  Jestesmy odbiciem lustrzanym innych ludzi lecz znajdujemy jaka czesc,wciaz szukamy siebie.
  Czasem to jest bardzo dluga droga zanim siebie odnajdziemy.
  Zadziwiajace😍

 2. Zmienia się postrzeganie dotyczące związków w zwiazku. Widzę, że tradycyjne zajęcia męskie wypełnia kobietą, a żeńskie niejednokrotnie mężczyzna. Zamiana ról w celu odkrycia wszystkiego w Sobie. Swoich zdolności i umiejętności a przy tym brak ograniczeń i zwiększenie świadomości wolności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *