Gdy będziesz oddany swojej Prawdzie, będziesz trwał w strumieniu Błogości.

Nadal postępuje głębokie uzdrowienie. Energie są intensywne i nieprzewidywalne, ale otrzymujemy wsparcie w inicjowaniu niezbędnych zmian, rozwiązywaniu długotrwałych problemów emocjonalnych i uwalnianiu starych ran. Dlatego w czasach tych gwałtownych zmian ważne jest, abyśmy pozostawali w swoim centrum, zrównoważeni i skupieni na ścieżce wzrostu własnej Duszy. To skupienie jest tym, co uzupełnia twoją energię, zapewniając ci utrzymywanie się w tej rzeczywistości i wsparcie, którego potrzebujesz.

Na poziomie globalnym wciąż jeszcze jest wiele starych rzeczy, które znajdują się tuż pod powierzchnią, i które zostaną ujawnione światu, co spowoduje, że coraz więcej ludzi będzie się przebudzać i przez to kwestionować rzeczywistość w której utknęła. Dla wielu może to wywoływać uwalnianie się głębokich pokładów lęku.

Ale my rozumiemy, że negatywność / ciemność musi się wydostać, wychodząc na powierzchnię, aby pozwolić więcej wibracji czystego Światła wejść i ją zastąpić. W wyniku tego zamanifestują się rzeczy, które będą niewygodne dla wielu ludzi.

Pamiętajmy, aby być w przestrzeni wibracji Światła. Mimo iż pojawi się wiele rzeczy, które będą niezwykle trudne dla wielu – ty czuj Miłość i Współczucie, ale nie daj się wciągnąć w dramaty innych. To wielka lekcja dla ciebie. Możesz czuć się, jakbyś był zawieszony między dwoma światami, dwiema rzeczywistościami. Kiedy utrzymujesz własne Światło, wchodzisz w tę lżejszą energię wibracyjną, która po prostu do innych promieniuje, i od nich promieniując płynie do następnych, okrążając cały świat.

Nie chodzi o to, żebyś cokolwiek naprawiał dla kogoś innego. Chodzi o otwarcie się na percepcję, która jest pełna Światła i Miłości. Otwarcie się na wyższą percepcję to rozumienie, że istnieje znacznie szerszy obraz, znacznie szerszy schemat tego, co dzieje się na Świecie i we Wszechświecie. Każdy z nas ma o wiele więcej Mocy i wpływu, niż zdajemy sobie sprawę. Kiedy się tu inkarnowaliśmy , byliśmy do własnej Mocy przygotowani. Dlatego, kiedy się na swoją Moc otworzysz, możesz wejść w ten strumień wspierającej energii, ten przepływ Miłości, ten przepływ okazji.

Więc unoś się ponad wszystkim, co jest w tym czasie uwalniane i zachowaj swe Światło, Miłość, Esencję, która jest tutaj dla ciebie. Wiedz, że jesteś bardzo, bardzo, bardzo wspierany. Odpręż się w swojej Prawdzie. Odpręż się w najbardziej kochającej cię i prowadzącej, własnej Wyższej Jaźni. Pozwól, by chroniła cię zbroja szlachetnego charakteru, który pochodzi jedynie z Miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *