Pielęgnuj Świętą Przestrzeń i utrzymuj ją w Pełni.

Spływające Kosmiczne Energie, przenikają codziennie do naszych fizycznych ciał i pól energetycznych, aby coraz bardziej w nas zakotwiczać procesy ucieleśnienia Światła. Ta spływająca Łaska, chce przywrócić nam doskonałą harmonię i organiczne zdrowie, głęboki wewnętrzny spokój i otworzyć większy dostęp do Świadomości nowej rzeczywistości jako NOWEJ ZIEMI, w której nie ma już zaprogramowanych przekonań, mentalności, starych reakcji.

Stwórca pragnie, aby nasze piękne ciało jako naczynie, mogło pomieścić więcej CZYSTEGO ŚWIATŁA ŚWIADOMOŚCI, byśmy mogli promieniować, emanować i oświetlać cały świat, inne Istoty, nasze społeczności i wszystko z czym jesteśmy połączeni. Cały ten proces, to ogromna ekspansja Światła, a w nim masowe uwolnienia i jednoczesna integracja, aby nasze ciała mogły w pełni wykonać ogrom ciągłych procesów kotwiczenia i integracji, rekonfiguracji i ponownego ustawienia, aby wszystko na zewnątrz i w nas mogło się zmieniać.

Utrzymanie w sobie Światła, to pokorny proces oczyszczania, który nieustannie prowadzi nas głębiej do tego Kim Naprawdę Jesteśmy. To proces biochemiczny, bioelektryczny, biogenetyczny, biofizyczny, bioenergetyczny i geomagnetyczny, który dopełnia całą naszą Istotę. Nasza dopełniona Istota, to Serce / Umysł / Ciało stające się Jednością, jako nowe, Samoświadome Świetliste Pole.

Utrzymywanie Światła, jest dla nas wszystkich aktem czystej Miłości. Światło koreluje z Wielowymiarowością i łączy wszystko w Jedno. Być Czystym Światłem i Żyć jako Czyste Światło oznacza, że ja / ​​ty / my , jesteśmy żywymi promieniami Nadziei, żywymi promieniami Miłości, żywymi promieniami Światła i żywymi przykładami tego, czym CZYSTA Świadomość jest dla wszystkich i wszystkiego.

Częścią naszej NOWEJ egzystencji jako życia na Ziemi, jest bycie tymi promieniami Światła, tymi promieniami Miłości, promieniami Nadziei, promieniami Pokoju, promieniami Inspiracji i wzniesienia do najbardziej rozszerzonego aspektu nas samych. Jednocząc się w Świetle, wnosimy miękkość, radość, dobroć, hojność i Miłość, wnosimy to także do innych Serc.

Przynoś swoje Światło i jaśniej w nim dla wszystkich, dzieląc się tą miękką, życzliwą, wspierającą ENERGIĄ.

Jest w tobie potężna Miłość, która pomoże ci sobie przypomnieć i pamiętać, że jesteś już wszystkim, czym zawsze chciałeś być, a nawet więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *