Twoja Święta Pamięć i w niej Odwaga, są dostępne od wewnątrz, przez twoje połączenie w Świetle.

Jest coraz więcej NAS, którzy wewnątrz czują się wzywani do ZMIAN, przez Światło – w tym właśnie czasie, gdy zewnętrzne sprawy, wymykają się spod kontroli naszego ego. Jeśli nie odpowiadasz na wzywanie, to mogą wyrzucać się z ciebie tak jak z innych reakcje; od strachu, wycofania, niecierpliwości i zagubienia, po obwinianie, upór, męczeństwo, poczucie bycia na krawędzi. Wielu czuje się przytłoczonych obecnymi okolicznościami, zmagając się z energiami i uczuciami wszystkiego, co dzieje się zbyt szybko.

Nasze Dusze starannie wybierały miejsce, czas i rodzinę, w której się urodzimy – wiedzieliśmy, że te czasy doprowadzą nas do naszych granic komfortu, po to by nas WZNIEŚĆ. Wiedzieliśmy, że wszystkie nasze poprzednie szkolenia na tym i innych światach, będą musiały być nam przypomniane i zastosowane. Ufaliśmy, że nasze Wyższe Ja wniesie do naszego życia Boskie, doskonałe zestawienie wydarzeń.

Więc konieczne jest odejście od starych, obciążających nawyków i odkrywanie nowych potencjałów w sobie, które niesie wyżej wibrujące Pole, jako porzucenie starej wersji siebie, by wybrać nową, większą i piękniejszą wersję. Twoje doświadczenie życia, zależy tylko od wibracji, którymi emanujesz. Pływasz w morzu wibracji, emanujesz wibracjami i przyciągasz podobne wibracje.

Zawsze będziesz otrzymywać i widzieć to, na czym się skupiasz. Twoje skupianie, tworzy twoją percepcję. Takie jest też znaczenie słów: „Szukajcie, a znajdziecie” , „Pukajcie, a będzie wam otworzone”.

Więc twoja wolna wola, którą od Stwórcy dostałeś, opiera się na wyborze wibracji. Wybierając wibrację Miłości, wybierasz Boga zamiast świat – i w zamian otrzymujesz WOLNOŚĆ. Skupiając się na tym, co rezonuje z Miłością w tobie, będziesz czuć się Kochający, Inspirujący i Radosny, a twoje otoczenie, będzie w harmonii wibracyjnej z twoją Prawdą, i to uczucie jest największą Wolnością twojej Duszy, Wolnością tu właśnie na Ziemi, która wibracyjnie do Miłości / Wolności również zmierza.

Dlatego to czas, by odejść od paradygmatu myślenia świata, w którym wydawało się, że musimy manipulować i zmieniać świat zewnętrzny, aby dać sobie poczucie bezpieczeństwa, dostatku, miłości i radości. By to otrzymać, po prostu dostrój się do tych wibracji i przyciągnij je do siebie – wtedy TY się ZMIENISZ , i twój świat razem z tobą. TY jesteś ważny a nie świat, gdyż on z ciebie pochodzi, tylko ego o tym nie wie, ego twojej PRAWDY nie czuje, bo ego jest lękiem, który nie zna Miłości, Miłości nie rozumie. Świat jest zależny od ciebie – nie ty od niego.

Ile jeszcze potrzeba ci zewnętrznych upadków, by to zrozumieć?

Spływające Światło przynosi proces odrodzenia, który popycha cię do poszerzenia Świadomości i uzyskania dostępu do przestrzeni, w której istnieje cały potencjał z którego możesz czerpać.

Każdy z nas zgodził się być integralną częścią tej ogromnej Planetarnej / Globalnej Zmiany Świadomości. I czy to rozpoznajemy, czy nie, na poziomie Duszy nasze Serca są zbiorowo połączone na wyższych poziomach dla tego tańca, który razem wykonujemy tu na Ziemi.

PRAWDZIWE Życie to Światło. PRAWDZIWE Życie to ekscytujące Życie, i płynie ono w Świetle. Życie jako Światło, oznacza bycie odpowiedzialnymi za naszą własną energię i to, jak ją emitujemy, jak ją pielęgnujemy, ją kochamy, się w niej czujemy, się w niej pokazujemy.

Światło jest CZYSTE, w nim możesz zrezygnować z ciągłego procesu się oczyszczania – pola i ciała.

Światło to Miłość, jej najczystsza forma.

Światło jest wszechmocne, ono transformuje wszystko.

Światło jest tym, czym wszyscy JESTEŚMY.

Więc, czy zdajesz sobie sprawę, że masz rozwiązanie w sobie?

Jesteś idealnym klawiszem na klawiaturze, bez ciebie skala wszystkiego, by się złamała. Twój szczególny dźwięk ♫ jako Światło i Częstotliwość, to znak rozpoznawczy inny niż wszystkie.

Jesteś wspanialszy, niż ci się wydaje.

Nadszedł czas, abyś sobie przypomniał.

Nadszedł czas, aby poznać w sobie Boga. Żeby go poznać, musisz poznać SAMEGO SIEBIE od środka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *