Poznaj Boga.

Aby poznać Boga, należy wejść do własnego wnętrza.

Spędzać czas w sobie, na medytacji modlitwie, kreatywności i kontemplacji.

Poznaj siebie po raz pierwszy, po raz drugi trzeci i tysięczny.

Zobaczysz, że twoja samopoznawcza ekspansja NIE MA końca.

I to jest w nas, wyłaniająca się, Kochająca głębia.

Świat nauczył cię wychodzić poza siebie, i ten nawyk musi zostać odwrócony. Jest wewnątrz, a nie na zewnątrz. Dlatego nie musisz dokładnie wiedzieć, co się dzieje, ani dokąd to wszystko zmierza. To, czego potrzebujesz, to rozpoznać , że to czas na całkowitą SZCZEROŚĆ przed swoim Sercem. Czas, by połączyć się z naszym światem wewnętrznym, światem naszej Duszy.

Kiedy to robimy, zaczynamy rozumieć, że nasza Świadomość nieustannie rozszerza się poza granice czasu i przestrzeni, gromadząc wgląd, mądrość i wskazówki, których potrzebujemy, aby uwolnić się od formy naszego, starego życia.

Kiedy poddajesz się temu, co dla Serca jest pamiętane i znane, otwierasz swój umysł, i bezwarunkowa Miłość przenika w tobie wszystko, łącząc to, co było oddzieleniem przeciwieństw. Kiedy łączy się w tobie to, co było oddzielone, przechodzisz w sobie przez „wąską bramę”, do wymiaru w którym Miłość JEST, i jest Wolna, ponieważ jest Nieskończona.

W niej każda żywa Istota, ma zaspokojone podstawowe potrzeby, w sposób honorujący JĄ i całe Życie. Bezwarunkowa Miłość, to wewnętrzne odkrycie Siły, która demaskuje lęki, lęki które są fałszywą mocą.

W Miłości, postrzegamy każde doświadczenie jako okazję, do udoskonalenia naszej rzeczywistości – traktując ją jako informację zwrotną o tym, czy coś jest dla nas ekspansywne, czy ograniczające – wtedy wyzwania nie są już czymś, co nas powstrzymuje.

W wymiarze Miłości, nikt z nas nie jest ofiarą. Każdy jest istotną częścią zjednoczonej Całości, która nieustannie rozwija się w większą Całość.

One thought on “Poznaj Boga.”

  1. Dzekuje Ci Beatko ze jestes w moim zyciu gdy jest trudno Twoje slowa daja wiare spokoj i cierpliwosc😘

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *