Koniec starego zaczyna się w Tobie.

Cały świat żyje w TOBIE. Energie całego Stworzenia, istnieją w tobie. Wszyscy jesteśmy stworzeni na „obraz i podobieństwo Boga” w tym sensie, że wszystkie światy, wszystkie rzeczy i wszystkie Istoty, żyją w tobie jako energia. Jesteśmy jak hologram, w którym każda część (ja/ty/inni) zawiera Całość, w każdej Istocie istnieją całe światy – wszystko jest fraktalne.

Żyjemy w najbardziej ekscytujących czasach w naszej historii, jako ludzkość. Wiele przeszliśmy, aby dojść do tego punktu i jest to czas, o którym wielu z nas wiedziało i oczekiwało. Czas wzrostu naszej MOCY – jako Światło.

Więc jakie energie chcesz wspierać i wzmacniać w swojej wzrastającej Mocy? ….w przeżywanym przez siebie, własnym hologramie?

Część ciebie jako twoje ego / osobowość, wybrało zabawę spośród szerokiego wachlarza energii życiowych, jako dostęp do różnych niskich częstotliwości. Mogłeś bawić się w nie, jedynie z poziomu nieświadomości, w iluzji oderwania od Stwórcy, od czucia w sobie jego Całości. Pamiętaj, że możesz uzyskać dostęp tylko do poziomów wibracji, z którymi ty, jako twój podpis energetyczny jesteś kompatybilny.

Jeśli chcesz zmienić swą zabawę na wyższe energie, ich częstotliwości/ doświadczenia, ważne jest, by przejść przez proces przestrojenia, aby osiągnąć bardziej zrównoważony i harmonijny stan Istnienia, zgodny z twoim wyższym Samoświadomym poziomem. Zrównoważony poziom, to dostęp do twojej Nieskończonej Jaźni, jej rozwijającej, wznoszącej cię wibracji – jest ona kojąca i wzniosła.

Nieskończona Jaźń, to Świadomość, że każda chwila jest szansą na udoskonalenie siebie i twojej rzeczywistości. W Nieskończonej Jaźni, pozwalasz sobie wejść do nowej w sobie rzeczywistości, z otwartością, która pomaga ci stworzyć więcej Przepływu, Spokoju, Radości i Łatwości. Skupiając się na wewnętrznych, zamiast zewnętrznych energiach, przyciągasz nowe, inne doświadczenia.

Patrzysz na nie, uczysz się, rozwijasz i dostosowujesz skupienie, aż twoja osobista rzeczywistość zewnętrzna, bez względu na to, co robi reszta świata, będzie piękna, wypełniona Światłem i radością. Kiedy poznasz siebie bardziej, nauczysz się nowych umiejętności zarządzania energią, wibracją. Uczynienie z nowych umiejętności, częścią swojego życia, będzie wymagało twojego zaangażowania, twojej praktyki, twojej przytomności, twojej ŚWIADOMOŚCI. Z każdym dniem zauważysz, że radzisz sobie DOBRZE, i mimo, że inni nadal rzucą ci wyzwania, nie są one dla ciebie przeszkodą, bo już wiesz, jakie masz w sobie możliwości.

To szalone czasy, dlatego łatwo jest dać się wciągnąć w zewnętrzne burze, tracąc z oczu szerszą perspektywę – bo MOC zewnętrzna, tak jak i wewnętrzna, ROŚNIE. Ale nadszedł czas, aby świadomie odetchnąć i wiedzieć, że każdy z nas ma w sobie głębokie Świetliste korzenie. Nawet podziały, niepokoje i frustracje, których jesteś świadkiem, są po prostu znakami, że inne Dusze „wychodzą z ukrycia” jako Światło i dzielą się swoimi uczuciami i osobistymi prawdami. Te wyrażenia – czy to nienawiść, czy życzliwość – zawsze są krokami na drodze dojrzewania, w bardziej kochające i autentyczne Istoty.

Moc wzrasta, bo nasze doświadczenie Prawdy zawsze ewoluuje.

Idąc w niej „naprzód”, będziesz kierować się ku temu, by ciągle podnosić poziom wibracji i odgrywać swoją wyższą rolę w zakotwiczeniu Pokojowej, bo skoncentrowanej na Sercu, rzeczywistości, w którą mogą wkroczyć inni również. Stajesz się przykładem wyższego wymiaru, którego częstotliwości przepuszczasz przez siebie i swoje życie, tworzysz Pokój, Miłość, Radość i wszystkie inne rzeczy, których pragniesz doświadczać w swojej rzeczywistości, zwanej Życie.

Koniec starego, zaczyna się w Tobie. Nie pomożesz nowemu w tobie światu, przyłączając się do zewnętrznego chaosu. Aby wyjść poza to, co już było twoim ego doświadczeniem, trzeba sięgnąć do cichego nurtu Miłości, który zawsze pragnął dotknąć Światła, którym w głębi Jesteś. Bezwarunkowa Miłość jest twoją wewnętrzną BRAMĄ, do nie fizycznego, nieskończonego Królestwa, gdzie kreatywność tryska zewsząd. Kiedy poznajesz w sobie Królestwo, poznajesz jego Wolność, która jest w tobie utęsknioną Prawdą.

One thought on “Koniec starego zaczyna się w Tobie.”

  1. – Kto nie krąży wokół własnego ego, lecz kreśli własne kręgi życiowe poprzez zgodne z prawem myślenie i boskie czyny, ten nakreśli wokół siebie jeszcze większe kręgi; a na końcu jego charakter i istota wejdą w Boską Nieskończoność z której zszedł na Ziemię.
    Tacy ludzie wciąż znajdują drogę do innych ludzi, którzy myślą i żyją w ten sam lub podobny sposób. Tak działa Prawo – siła grawitacji. W ten właśnie sposób świat może się zmienić, a Ziemia zgodnie z Boską wolą może stać się płodna dzięki Duchowi Miłości, który jednoczy, przebudzonych, podnoszących swe wibracje, świadomych, obudzonych w DUCHU ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *