Twoje Królestwo jest większe, niż to co powoduje w tobie rany.

Spływające Świetliste Energie, wzmacniają w nas to, Kim naprawdę Jesteśmy, to czego pragniemy, oraz to, do czego jesteśmy zdolni.

Dwa wymiary na jednej planecie – stary i NOWY.

Na który w sobie się zgadzasz, którego paradygmat w sobie wybierasz? Stary – pośpiech / czas, ciężko pracować, oszczędzać, dążyć, manipulować, nękać, błagać, nakłaniać, się przymuszać.

NOWY – wchodzisz do wnętrza, tworzysz wewnętrzną rzeczywistość, która generuje uczucia, które emanują energią do twojego świata, które magnetyzują esencję tego, czego pragniesz doświadczać. Nie spieszysz się – czujesz Wieczność – ją celebrujesz. Tutaj w sobie, proste przyjemności są skarbami życia. Przyzwalasz, aby twoje pozytywne, wyczekujące energie, wyszły na świat i zostały odzwierciedlone z wiarą i zaufaniem. Tutaj w sobie WIESZ, że odbijasz wszystkie UCZUCIA z powrotem w swoim zewnętrznym świecie. Jeśli wybrałeś, to obserwuj siebie, do którego świata się dostrajasz, w każdej chwili „tu i teraz” – to ważne żeby o tym pamiętać. Światło, wywołuje w nas pragnienie bycia naprawdę samowystarczalnym i niezależnym. Jesteśmy głęboko wspierani w ruchu do przodu na poziomie kwantowym, i wydaje się on prawie bez wysiłku, gdy jesteś ugruntowany/uziemiony i odpowiednio już dostrojony do własnej Prawdy i Celu, dla którego tu jesteś.

Jeśli nie masz jasności co do tego Kim Jesteś lub jaki jest twój Cel, kochające Światło zainspiruje cię do odkrycia, jeśli w sobie się jemu poddasz. Światło, to Źródło wszelkiego Życia. Jego miękkość przypomina nam, że Życie które przeżywasz, wciąż ma do zaoferowania CZUŁOŚĆ.

Kiedy o tym sobie przypominasz i pamiętasz, przeżywasz chwile prawdziwej wdzięczności, która łączy cię ze Źródłem, z Bogiem – pozwalasz sobie czuć, obecność jego Miłości. Ważne jest, abyś często to pielęgnował.

Przed pójściem spać pomyśl co najmniej o kilku rzeczach, które w sobie cenisz. Może byłeś dla kogoś miły. Może pozwoliłeś komuś stanąć przed sobą w korku. Może oddychałeś cierpliwie i unikałeś riposty, gdy ktoś był nieprzyjemny. Może modliłeś się za kogoś, kogo nawet nie znasz. Może jesteś dobrym kucharzem, wspaniałym rodzicem, miłośnikiem zwierząt, świetnym mechanikiem lub jedną z miliona innych rzeczy, w których mógłbyś być dobry. Wykonaj to małe ćwiczenie Obecności Miłości własnej, która chce cię sobą obdarzyć. Pozwól na uznania dla siebie tuż przed snem, a nadasz ton lepszej nocy i miłemu porankowi – będziesz coraz więcej pamiętać, o szacunku do siebie, jako do Świętej w sobie Obecności.

Czasami wydaje się, że trudno jest znaleźć ten wyższy klimat, gdy świat zewnętrzny wydaje z siebie głośne, niskie wibracje, ale nie jest to tak trudne, jeśli dobrze się starasz utrzymać w sobie to piękne Światło. Ono jest już tutaj tak silne, że będzie cię prowadzić przez „ciemną dolinę”, bezpiecznie.

Wszystko co dzieje się na zewnątrz ciebie, to TYLKO wyzwania, które stymulują nasz rozwój.

Kiedy stajemy przed wyzwaniami, z poziomu starego paradygmatu, wszyscy staramy się naprawić rzeczy w świecie zewnętrznym. Zadręczamy się tym, co robić, kiedy tak naprawdę najłatwiejsze rozwiązania są nam przedstawiane w Świetle, gdy skupiamy się na tym, by BYĆ w POŁĄCZENIU ze Źródłem wszelkich odpowiedzi, wszelkiej Miłości, wszelkich rozwiązań, wszelkiej łaski, radości i łatwości.

Źródło Życia w tobie, jest esencją WSZYSTKIEGO, czego kiedykolwiek pragnąłeś w swoim życiu. To połączenie jest łatwiejsze do znalezienia, niż ci się wydaje. Stwarzaj w sobie skupienie, chwile uznania w sobie dla niego, dla siebie. Z tym szczerym, kochającym uznaniem, dostrajamy się do najwyższej wibracji wszystkich i wszystkiego, jako Źródła wszelkiej Miłości, pomocy, łaski, przewodnictwa i dobroci.

W Świetle, zwycięstwo w tobie, tego wszystkiego, jest PEWNE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *