Nie bój się o swoje życie, ponieważ samo Źródło Życia, żyje i oddycha w Tobie.

Prawdziwa mądrość, w przeciwieństwie do wiedzy nabytej, pochodzi z przeżywanego doświadczenia. Nasze doświadczenia spowodowały, że jesteśmy dokładnie tam, gdzie powinniśmy być w tym czasie. Wszyscy jesteśmy prekursorami nowej wyłaniającej się Świadomości, która czekała na właściwy i dojrzały czas, aby dać się poznać, najpierw w naszych Sercach, a potem w zewnętrznych doświadczeniach.

I chociaż identyfikujemy się ze swoimi społecznościami, kulturami, rasami, krajami, religiami czy politycznymi przekonaniami, pamiętajmy, że w swojej istocie jesteśmy Jedną Miłością, doświadczającą siebie w niezliczonych formach. Zamiast bać się lub nienawidzić tych, którzy mają inne pomysły na swoje życie, skup się na fakcie, że jesteś zjednoczony w niewidzialnej Esencji, jej Królestwach Energii.

Wszyscy pragniemy bardziej kochającego świata. Nawet ci, którzy są wśród nas gwałtowni i wściekli, tak naprawdę w swej głębi, jedynie WOŁAJĄ o Miłość. Ci, których przekonaniami gardzisz, też próbują znaleźć bardziej kochającą rzeczywistość. Stawiaj się w Świetle i wybieraj je za tych, których nie możesz znieść, a także proś, aby twój własny gniew i osąd został usunięty, abyś mógł sięgnąć po trwały, wieczny Pokój i pełną Miłości wibrację, w której nikt nie będzie miał nad tobą większej władzy, niż TY sam.

Co wolisz: Żyć w Miłości czy żyć w strachu? Żyć w Pokoju, czy żyć w gniewie? Czuć, że Wolność może zostać odebrana, lub przyjąć fakt, że największą Wolnością, jaką kiedykolwiek posiadasz, jest moc wyboru WIBRACJI, które sprawiają, że czujesz się DOBRZE? Jakie wibracje przez siebie przepuszczasz, w każdej chwili „teraz”?

Wybierając Światło Miłości, podnosisz swoją wibrację do synchronizacji ze Stwórcą Wszechświatów. Światła jest tutaj coraz więcej, więc możesz sobie pozwolić na radość i czekanie na niesamowitą przyszłość. Kreuj ją w swoim Świetle. Wyobraź sobie świat, w którym ludzie koncentrują się na dobrym samopoczuciu, zamiast bać się choroby, czy czegokolwiek. Wyobraź sobie świat, w którym Matka Natura i Natura Ludzka są pielęgnowane, szanowane i z Miłością chronione. Wyobraź sobie, że twoje Światło, twoja Miłość powołała do życia tę nową rzeczywistość, za którą zawsze tęskniło twoje Serce.

Odradzamy się w natchnionej przez Boga rzeczywistości. Jesteśmy pionierami przebudzenia. Jesteśmy Duszami odważnymi. Jesteśmy Światłami w świecie, który zbyt długo tolerował ciemność, ignorancję, separację i nienawiść – ale mimo to nasze Światła nie zostały zgaszone. Nie poddawaj się! Nie rezygnuj z otrzymanego od Stwórcy prawa do Miłości i pragnienia dzielenia się swoim Światłem, swoim Sercem.

Nie cofaj się ze strachu, gdy inni nie mogą rozpoznać o sobie Prawdy. Nie walcz, gdy inni chcą cię zaangażować. Oprzyj się pokusie, powrotu do starych paradygmatów przetrwania opartych na lęku, i zamiast tego zacznij oddychać całym Życiem! Oddychaj ze swoim Sercem i poczuj, jak bije. Kochaj swoje ciało, w ten sposób pielęgnuj w nim Życie. Kochaj bolesne emocje i poczuj je głęboko. Kochaj i wiedz, że przyjmujesz wszystkie wibracje, wszystkie perspektywy, wszystkich ludzi, wszystkie kierunki, wszystkie przekonania – zaiste energie całego ŻYCIA – już z nimi nie walczysz, a przyjmujesz je.

Wtedy pojawia się Miłość. Miłość wypłukuje ból i ciemność. Dlatego teraz widzimy szlam, który jest oczyszczany – ból, złość, frustracja, poczucie winy, wstyd, brutalność – wszystkie te rzeczy. A jednak za tym i pod tym, jest Miłość i tylko Miłość.

One thought on “Nie bój się o swoje życie, ponieważ samo Źródło Życia, żyje i oddycha w Tobie.”

  1. Witam, mam mieszane odczucia , I pytania czy dajac milosc idac przez zycie wiele lat mozemy sie spodziwac ze dostaniemy cos dobrego w
    zamian , a nie bedziemy przez zycie cale przyciagac egoistow,
    A teraz gdy otwiraja nam sie oczy na prawde i poznajemy jak wiele zla nam wyrzadzono przez lata jak bylismy oszukiwani, to zadaje sobie pytanie gdzie jest nasz Bog ,czy on patrzy na nas czy spi, nie mam I nie mialam like ani strachu w sobie ,wykonuke teraz taki zawod ze bez milosci w sercu trudno by bylo przez te lata to zniesc l czekam na ta zmiane z niecierpliwoscia ze wiecej ludzi sie obudzi I bede w innym lepszy swiecie ,dziekuje za wsparcie I Wasza macroscopic,pozdrawuam Zuzanna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *