Jesteśmy naszymi, własnymi Wybawcami.


Żyjemy w zmieniającym się świecie, który w tym czasie ma wejść, w zupełnie nową strukturę energetyczną. Ta energetyczna struktura poprowadzi nas w zupełnie nowym i nieoczekiwanie pozytywnym kierunku. Jest to potężny czas, w którym oferuje się nam możliwość przejścia, z naszej przeszłości do nowej Rzeczywistości. Dzięki tej zmianie uwalniamy się od głębokich i nieświadomych uwarunkowań przeszłości i otwieramy się na ekspansywność, nowej kreatywności i nowej WIZJI.

Spływające wysokie Świetliste Energie, torują nam drogę do odrodzenia i nowego początku, we wszystkich dziedzinach naszego życia. Przeszłość znika za nami i ostatecznie uwalnia swój uścisk w naszym życiu. Jesteśmy naszymi własnymi wybawcami.

To nasz czas. Nasz początek. Nasze narodziny w Wolności, w jej nieskończonych możliwościach.

Jesteśmy przygotowani na kulminację wielkich biegunów na naszej planecie, ponieważ już wybraliśmy swoją stronę – stronę Światła. Przybyliśmy tutaj w tym czasie, aby wcielić się w Boskie Światło. W związku z tym, jesteśmy zachęcani do przyjęcia tego czasu głębokiej przemiany, przenosząc się w przestrzeń, w której istnieje cały potencjał i możliwości całego Stworzenia, które jest DLA NAS.

Możesz czuć się coraz bardziej w subiektywnych stanach i ciszej niż zwykle, zastanawiając się nad swoim życiem i wyborami, przed którymi teraz stajesz. Znajdź czas, aby przenieść się w głąb swojego wewnętrznego świata by ponownie połączyć się z zasobami swojej Duszy. Te zasoby ponownie rozpalą twój entuzjazm do Życia – on niesie energię odnowy i odmłodzenia. To jest punkt zwrotny, w którym w końcu następuje twoje Odrodzenie.

Miłość jest największą Siłą we Wszechświecie, więc jest ona twoją wszechpotęgą. Stań się nią, a „przeciwnik” ustąpi. Użyj jej, a wszyscy skorzystają. Wciel się w nią, a zwycięstwo jest PEWNE.

Zasługujesz na wygodę na tej planecie. To bardzo proste, jesteś Duchem. Przybywasz z Nieskończoności, co po prostu oznacza, że już masz wszystko, co kiedykolwiek możesz sobie wyobrazić.

Wszyscy jesteśmy cenni i ważni dla tego świata. Jesteśmy Światłami, Świecącymi Promieniami Nadziei, które świecą JASNO w świecie – w którym tak wiele pięknych Dusz zastygło w lęku.

Twoje Światło, twoja Nadzieja, twoja Miłość, teraźniejszość twojej Obecności i dar twoich pozytywnych oczekiwań, to najważniejsze rzeczy, którymi możesz się podzielić z ludzkością, w tym monumentalnym okresie.

Za każdym razem, gdy pozwalasz sobie skupić się z Miłością na wspaniałej przyszłości, dajesz sobie i światu dar wzmocnienia pięknej Rzeczywistości. Za każdym razem, gdy pozwalasz sobie na radosne MARZENIA – bez zastrzeżeń i bez martwienia się o to – jak?… dlaczego?…. i kiedy? – w tych właśnie chwilach, dajesz sobie i swojemu światu PIĘKNĄ przyszłość.

Podążaj za Światłem, które kieruje cię niczym latarnia morska, w miejsce pięknych, wzniosłych wyborów. Nadszedł już czas, aby się pokazać, ubrać w Światło i udowodnić światu, mu wyjaśnić, że jedyną PRAWDZIWĄ rzeczywistością, jest nasza MIŁOŚĆ.

Używaj swojego Serca jako kompasu, ponieważ poprowadzi cię naprzód w kierunku twojego najwyższego przeznaczenia. Każdego dnia słuchaj Sercem, w nim dotykasz samego Boga.

Bóg jest Miłością – więc Miłość jest Bogiem. Jeśli dotykasz w sobie Miłości, Bóg jest po twojej stronie, bo ty jesteś po jego stronie.

Jeśli sam Bóg, który daje wszelkie Istnienie i wszelkie Życie, jest po naszej stronie, to któż przeciwko nam???

One thought on “Jesteśmy naszymi, własnymi Wybawcami.”

  1. Piekne i prawdziwe slowa o szukaniu Milosci jest to praca ktora wykonuje codziennie ale z wielka radoscia bo czuje jak zmieniam sie ja w sobie i tak naprawde to jest wazne bo inni czuja twoja Energie.Zachecam do tej pieknej podrozy i poszukiwania siebie.Zycze duzo Swiatla dziekuje Beatko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *