Mamy Cel i powód do Istnienia.

Jesteśmy w czasie narodzin w Świetle, w wyższej oktawie Prawdy. Więc siedzisz w łonie bezczasowości próbując się rozciągnąć, ale czujesz jak ściany iluzji cię ograniczają. Umysłem naciskasz, popychasz, próbując rozciągnąć się w Nieskończoność, którą od urodzenia CZUJESZ, że jesteś. Ale czujesz ograniczenia, jakby ściany twojego życia stawały się coraz bardziej strome i śliskie z każdym pojawiającym się lękiem. Ciśniesz, drążysz, narzekasz, gdy ograniczenia stają się coraz bardziej żywe i realne.

Żyjesz w tym wymiarze materii, a także żyjesz w Duchu, w Świetle na wielu poziomach. Twoje ciało wydaje się ograniczone i wrażliwe, ale zamieszkujący je Duch, jego Siła Światła ma wspaniałe, niekończące się możliwości.

——-

Podaruj sobie teraz mały prezent. Poświęć chwilę i spójrz głęboko w siebie i w swoje najbliższe otoczenie, aby skoncentrować się na tej chwili obecnej. Oddychaj tak, jakbyś mógł tchnąć Ducha w swoje ciało. Bez względu na to, jak wygląda twoje życie, bez względu na to jak wygląda świat, wyobraź sobie siebie w życiu i świecie, który KOCHASZ.

Jak wyglądałoby twoje życie?

Gdzie byś mieszkał?

Co byś zrobił?

Co by się zmieniło na twojej Ziemi, w twoim Wszechświecie?

Poświęć trochę czasu, aby zanurzyć się w tej fantazji, w możliwej przyszłości, którą w tej chwili wzmacniasz swoją skupioną uwagą. Jesteś połączony ze wszystkim we Wszechświecie; wszystko przepływa przez ciebie i do ciebie. Wszystkie energie, myśli i słowa nieustannie płyną w czasie. Nie ma końca ani początku, jest tylko strumień Życia i jego zmieniająca się forma. I nie ma porażki w tego typu egzystencji, jest tylko Ewolucja.

Pozwól sobie w tym ważnym dla ciebie i innych czasie, na przeżycie przygody oczami dziecka. Pozwól sobie marzyć o najlepszej możliwej przyszłości, tak jak dziecko marzy o PREZENTACH, które otrzyma.

Pozwól sobie spojrzeć poza pandemię, szczepionki, politykę, nieporozumienia, poza swoje lęki, frustracje i śnij o PIĘKNYCH rzeczach, które pragniemy dzielić jako istoty ludzkie.

Wszyscy pragniemy Miłości. Wszyscy chcemy mieć poczucie Celu. Wszyscy chcemy Zdrowia. Wszyscy chcemy czuć się Bezpiecznie. Wszyscy chcemy Wolności. Wszyscy chcemy, aby Matka Ziemia dzieliła się swoimi zasobami dla naszych przyszłych pokoleń. Wzmocnij tę przyszłość swoimi oczekiwaniami.

Wzmocnij swój prezent swoją RADOŚCIĄ. Tu i teraz masz Moc tworzenia lepszego świata. Masz Moc, by wzmocnić w nim Miłość, jej POTĘŻNĄ możliwość. Jest to czas poddawania się i zaufania procesowi. Piękny Motyl którym jesteś, jest znacznie większy niż jakakolwiek iluzja. Puść lęk, poddaj się i wiedz, że Boski plan DZIAŁA.

Gąsienica ma stać się Motylem, nie może być inaczej! Poddanie się, to zaakceptowanie tego, że Wszechświat zna każde twoje pragnienie – marzenie, nawet zanim ty sobie to uświadamiasz. Ograniczenie jest tylko w umyśle gąsienicy, ale nie w umyśle Motyla, nie w umyśle Boga.

Wszystko, co musimy zrobić, to konsekwentnie zwracać uwagę na to, Kim Jesteśmy w każdej chwili poprzez nasze myśli, słowa, działania i uczucia. Każdy z nas ma WSZYSTKIE umiejętności, mądrość, wiedzę, siłę i odwagę, których potrzebujemy, aby pojąć Światło w naszej zwycięskiej Misji.

Potrzebujemy tylko słuchać naszego Serca i reagować zgodnie z naszym Kochającym Wewnętrznym Przewodnikiem. Bądź świadomy Świętej przestrzeni w sobie i żyj w świecie, ale już nie jak z niego.

I nie spiesz się w tym procesie – w twoim wewnętrznym Królestwie, presja nie istnieje.

One thought on “Mamy Cel i powód do Istnienia.”

  1. Dziękuje za cudne wpisy Sama szukam, „wącham” dotykam tego czego potrzebuje I w efekcie znajduję.Obserwuje siebie w tej drugiej rzeczywstosci czyli w snach a w ogóle dostrajam moejzycie do czegoś czego sama nie rozumiem ale pojmuę gdziesglęboko w swoim srodku -poszukująca Łucja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *