Stwórzmy Niebo na Ziemi.

Niebo istnieje w każdym z nas, jako stan czystości Umysłu i Serca. Ten wibracyjny stan obejmuje prostą Prawdę:

Jesteś Kochany. Jesteś Wspierany. Jesteś Wyjątkowy. Jesteś Bezcenny.

Napływające Świetliste Energie, cały czas doładowują nasze energetyczne pola, umożliwiając nam zintegrowanie ogromnych zmian, które mają miejsce i będą coraz większe.

Mijający rok był czasem ogromnego przebudzenia i transformacji, to w nim weszliśmy w możliwość nowego życia, jako wyłaniający się nowy kierunek. Ten rok pokazał nam wyraźnie, dlaczego tu jesteśmy, jaki jest nasz cel i jakie działania musimy podjąć w sobie, jako wzrastająca Świadomość – indywidualnie i globalnie. Ten rok wskazał, by wykonać pewne zadania, które są zarówno wyjątkowe, jak i niezbędne dla naszego indywidualnego i zbiorowego uzdrowienia – wzrostu w naszej ewolucji.

Pomimo wszystkich wyzwań, ten rok zmienił przyszłość ludzkości na lepsze, w sposób którego nie możesz jeszcze zobaczyć ani sobie wyobrazić. Jeszcze na początku tego roku żyłeś na planecie, na której wielu ludzi coraz bardziej się od siebie separowało, ciągle spieszyło, zamiast poświęcać czas na BYCIE, relaks i radość, kontemplację i tworzenie od wewnątrz. Żyłeś na planecie, na której duża część populacji uważała Matkę Naturę za coś oczywistego i mało wartego, podobnie traktowano wiele prostych przyjemności życia. Żyłeś na planecie, na której wielu ludzi, którzy wspierają społeczeństwo, pozostawali niedocenionymi bohaterami, podczas gdy kultywowano tych, którzy jedynie zgromadzili bogactwo i sławę. Żyłeś na planecie, na której cywilizacja stała się otępiałą w stosunku do piękna i wszelkich wartości, obojętna do niesprawiedliwości.

Przechodząc do 2021 roku, wiedz, że nasiona wciąż kiełkują „pod ziemią” na naszej planecie, kiełkują w ludzkich Duszach i fizycznych komórkach. Uprawa gleby nadal trwa, narodziny Nowego Świata, są wciąż w etapach skurczów. Dlatego, mimo iż będą jeszcze gwałtowne nieporozumienia dotyczące ustanowienia Wolności dla Życia, mimo że będą jeszcze starcia między ludźmi, którzy uważają, że ich rozwiązanie problemów świata jest lepsze od innych – poprzez te przejścia, zaczniemy jako rasa ludzka zauważać, iż mamy wewnętrzny KOMPAS, który prowadzi do Świadomości Chrystusowej wewnątrz nas.

Kluczowym czynnikiem pomagającym nam uwolnić Boski Potencjał na 2021 rok, jest zaakceptowanie i uznanie, że każdy z nas ma ten wewnętrzny kompas, i jesteśmy już tym, czego szukamy, czego pragniemy.

W nadchodzącym roku, który intensywniej zapowiada nadejście Światła w ciemności, bez względu na to czy jesteś ateistą, chrześcijaninem, żydem, hindusem, buddystą, poganinem, czy też nie masz żadnej szczególnej duchowej perswazji, wibracyjnie będziesz zachęcany do kontemplacji Światła, którym jesteś.

Masz w sobie energię Chrystusa, jako czystą Świadomość. Jesteś coraz stabilniej płonącym płomieniem w ciemności.

Jesteś Prezentem. Jesteś Aniołem na Ziemi, wykonującymi dzieło Boga w ciemności, przynosząc innym Światło, swoją kochającą obecnością. Obecność twojej Miłości, jest darem o największej wartości tutaj na Ziemi.

Nie bój się czuć w sobie Wielkiego Ducha, gdy inni czują na małą skalę. Takie właśnie prezenty przynieśmy na powierzchnię świata, drodzy Przyjaciele.

Ziemia jest polem gry, iluzją – nic nie istnieje tak, jak to fizycznymi zmysłami postrzegasz. Zrozumiesz to, jeśli wystarczająco długo pozostaniesz w Świetle. I nic na tym polu iluzji, nie może cię zranić ani przylgnąć do ciebie, jeśli na to nie przyzwolisz. Wszystko, o czym mówiłeś, o co się martwiłeś, to tylko elementy gry w wirtualnym/mentalnym, świecie.

W każdej interakcji w tej grze, otrzymujesz ZAPROSZENIE do Boskiej lekcji i Boskiej Prawdy, by odkryć Kim Naprawdę Jesteś.

A Jesteś Wielowymiarowy.

Jesteś tym Jedynym, który podzielił się na wielość – ciebie, mnie i innych. Dlatego, nie bój się poczuć obfitości, kiedy tak wielu odczuwa brak. Nie wstydź się czuć RADOŚCI, gdy inni czują smutek i lęk.

Nie jesteś tutaj, aby kogoś ratować. Wszyscy jesteśmy oddzielnymi oktawami tego samego Światła. W rzeczywistości masz tutaj nauczyć się tylko, jak stać się własnym Mistrzem. Mistrzem Światła. Światła, które pamięta i budzi się z amnezji!

Masz możliwość zaoferowania swoich darów, inspiracji i talentów. Znajomość Prawdy o swoim Istnieniu, pozwoli ci swobodnie dzielić się Miłością. To w Miłości dopiero odkrywasz, iż wszystko czego pragniesz, za czym tęsknisz, już jest i na ciebie czeka. Czeka w twoim Sercu.

Odkrywając Kim Jesteś, zdasz sobie sprawę, że jesteś w 100% odpowiedzialny za własną rozszerzającą się Świadomość, która daje więcej Światła, więcej kochających myśli i więcej Miłości. Jeśli chcesz więcej zrozumienia, postaraj się uznać i zrozumieć własne Serce. Jedynie w nim możesz uwolnić Boską Energię Jasności, którą nieświadomie pozwoliłeś tam zamknąć.

Wszystko przyspiesza więc nasza Moc wzrasta i w niej stoisz przed wyzwaniami, aby skupić się na tym, co ty tworzysz, zamiast oddawać myśli temu, co stworzyłby dla ciebie świat.

Jesteśmy potężnymi Duszami. Mamy w sobie zdolność egzystowania w spokojnym świecie w sobie, nawet pośród chaosu świata zewnętrznego. Jest w nas Wyższy Wymiar, którego zewnętrzny świat nie zna. W nim mamy możliwość wykorzystania niesamowitej obfitości we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Mamy możliwość stać się Pięknym Diamentem, ponieważ znamy Światło w sobie. Mamy zdolność kierowania swoimi uczuciami i myślami, bez względu na okoliczności. Mamy zdolność pozostania w sobie z niezachwianym Pokojem, z niezachwianą wiarą w DOBRO, dopóki nasze kreacje nie pojawią się w świecie zewnętrznym. W tym wymiarze WIESZ, że tworząc Pokój w sobie, tworzysz go w swoim przeżywanym świecie.

Nadchodzący rok, to czas, aby pamiętać, że kiedy istniejesz w kochającej rzeczywistości, w tej pięknej Miłości, wszystko jest naprawdę możliwe. Kiedy przyjmiesz fakt, że masz kochającego Stwórcę, możesz zrelaksować się w swoim życiu, wiedząc, że jeśli będziesz w Sercu naprawdę otwarty na wszelką Obfitość, Piękno i Dobro, otwarty na przyjęcie tego wszystkiego co jest dla ciebie przygotowane – to cała ta doskonałość nadejdzie. Bo samo Niebo zejdzie na Ziemię, by ciebie/nas wesprzeć.

One thought on “Stwórzmy Niebo na Ziemi.”

  1. Dziękuję Beatko, że Jesteś tu razem z Nami <3

    To co mówisz i piszesz….w jaki sposób wyrażasz Prawdy <3

    Barwa Twojego głosu dociera do najgłębszych wymiarów Istnienia <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *