Oddychaj wysokimi częstotliwościami.

Wkraczamy w nowe ramy czasu i przyszłości, gdzie ograniczone postrzeganie człowieka, łączy się z nieskończonym Wszechwiedzącym Duchem Światła.Więc, mimo iż świat wydaje się być teraz w chaosie, jest wiele nowych perspektyw, które się pojawiają w ludziach. Niektórzy ludzie przedstawiają swoje idee i przekonania z życzliwością i szacunkiem dla siebie nawzajem, inni odczuwają potrzebę znęcania się, manipulowania, krzyczenia i narzucania sobie nawzajem punktu widzenia. Czy to w sposób wyewoluowany, czy nie, osobista prawda każdego, wychodzi teraz na powierzchnię, bo obnaża się nasza wibracja.

Czujemy, jak nasze osobiste prawdy wyłaniają się z wnętrza. Czujemy rzeczy, które kiedyś tolerowaliśmy, ale już nie możemy ich znieść. Czujemy, że uczucia i myśli, które kiedyś wepchnęliśmy pod dywan, stają się dla nas ważne. Czujemy emocje, które wypychaliśmy przez dziesięciolecia. Widzimy dobra, które już nam nie służą i chcemy rzeczy, do których kiedyś odmówiliśmy przyznania się. Nie da się już uniknąć odczuwania swoich osobistych prawd. Energia jest po prostu zbyt SILNA.

Jest to chaotyczny i trudny czas, ponieważ świat zewnętrzny odzwierciedla niesamowitą przemianę, przez którą przechodzimy wewnętrznie. Globalne wydarzenia i okoliczności odzwierciedlają rozpad starych struktur, które od tysięcy lat zamykały świadomość ludzkości. —-Więc oczywiste, że będzie bałagan, przez który mamy przejść!

Złudzenia i wypaczenia przeszłości zanikają, odsłaniając brudy umierającego społeczeństwa. Możesz czuć się przytłoczony, bezbronny i odsłonięty, ponieważ musisz nieustannie dostosowywać się, do zmieniającego się otoczenia. Jednak pomimo tego, co może się wydawać, jest to czas o wielkim potencjale. Stojąc w prochu przeszłości, zadajesz sobie pytanie, jak możesz w sobie utrzymać wizję lepszej, nowej rzeczywistości?Zrób wszystko, co w twojej Mocy, aby zdać sobie sprawę, że DOBRO ostatecznie wyłoni się z chaosu. Bądź cierpliwy i poddaj się wyższej Prawdzie, niż twoje stare przekonania, stare wibracje.

Poddanie się jest wewnętrzną wiedzą i zaufaniem, to wewnętrzna nawigacja do rozróżniania, co jest Prawdą, podczas gdy wszystko inne odzwierciedla ograniczenia. Możesz czuć się jak gąsienica w ciasnym kokonie. Wiesz, że twoim przeznaczeniem jest stać się Kimś więcej – możesz to poczuć, mimo że wszystko na zewnątrz wskazuje na marność. W głębi Duszy czujesz, że gdybyś próbował, mógłbyś latać.

By to się stało, gąsienica musi poddać się swojemu przeznaczeniu, by stać się pięknym, swobodnie latającym motylem. Samo słowo PODDANIE SIĘ to wibracja Wyższego Wymiaru, który jest miejscem MOCY nas ludzi. Poddanie się nowej Prawdzie o nas, której nigdy nie doświadczyliśmy w tym starym świecie.

Więc nie musisz się bać, masz się jedynie poddać. Wystarczy, że pozostaniesz w wibracji Miłości, a będziesz bezpieczny. Bezpieczny i chroniony, bo w Miłości wszystko jest NAPRAWIANE. W Miłości jesteś prowadzony. W Miłości możesz wyrazić swoją Prawdę, mając jedynie pragnienie dzielenia się pomysłami, rozumienia innych i bycia zrozumianym. W Miłości możesz być sobą i pozwalać innym być tym, Kim chcą. W Miłości przyciągniesz Światło i odeprzesz ciemność nieporozumień.

Stoimy w obliczu czasów wielkiego WZROSTU na naszej Ziemi. Nie ma powodu do rozpaczy. Nie ma potrzeby wpadać w strach. To nie jest koniec świata. Zamiast tego jest to czas ponownych NARODZIN, czas, w którym przestajesz zamiatać sprawy, które nigdy nie działały, „pod dywan”. To czas, w którym ludzkość płacze o Prawdę i Uczciwość, Wolność i Sprawiedliwość. Wszystko to, to utęsknione cechy, których nasza Dusza PRAGNIE w swoim doświadczeniu. I to w ciebie wchodzi, tylko gąsienica musi poddać się swojemu przeznaczeniu.

Bądźmy tymi, którzy rozumieją, że wyrażanie siebie jest wyrazem Prawdziwego Ja tylko wtedy, gdy jest wyrażane z Miłością. Bądźmy tymi, którzy rozumieją, że Prawda i Integralność mają swój początek, w Wyższej w nas Jaźni. Bądźmy tymi, którzy wiedzą, że Wszechświat jest już całkowicie DOSKONAŁY, bo w nim podobne wibracje przyciągają podobne. Bądźmy tymi, którzy wiedzą, że jesteśmy i zawsze byliśmy WOLNI, aby emanować dowolną Energią.

Układ magnetyczny Ziemi zmienia się i dlatego też zmienia się struktura naszej Świadomości, tworzą się NOWE energetyczne rozprzestrzeniające się wzory. To co stworzyliśmy do tej pory, było niskie, gęste i odrębne, bo przeciwstawne sobie nawzajem. Byliśmy w lęku myśląc kategoriami kontroli, dominacji, manipulacji, chciwości i konkurencji, co stworzyło globalną mentalność „my kontra oni”. Docenialiśmy zewnętrzne osiągnięcia, takie jak gloryfikowanie lepszych statusów, zawodów, wygrywanie bitew, krwawe sporty, własność, lojalność klanu, siła fizyczna i agresja.

I zabawa w te wszystkie rzeczy, dobiegła końca. Uff…..w końcu znów będziemy NORMALNI – Dobrzy, Kochający i Kochani.

I mimo, że na zewnątrz, gracze w teatrze ludzkiej egzystencji, nie są jeszcze w pełni normalni, to ty jesteś piękną Istotą Światła, tak jak oni. Wiesz o tym. Przyjmij tę Prawdę. Jesteś Kochany. Jesteś czystym Światłem. Jesteś tunerem w świecie wibracji i możesz wybierać wibracje, do których chcesz się dostroić – bo jesteś WOLNY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *