W końcu zobacz pozytywną stronę WSZYSTKIEGO.

Czas na Ziemi zająć nowe stanowisko. Nadszedł czas, abyśmy usunęli zewnętrzne rozproszenia, które trzymały nas w naszym kokonie. Nasz czas przebywania w kokonie dobiegł końca. Nowa, coraz wyższa częstotliwość Światła, sygnalizuje naszą Świadomość, że nadszedł najwyższy czas, aby aktywować prawdziwą wewnętrzną Moc.

Nadszedł czas, aby w pełni przyjąć nasze przeznaczenie, jako ogromne Wielowymiarowe Istoty Światła, i zadać sobie pytania stosownie do aktualnego czasu i sytuacji. Jak naprawdę poruszam się w nowej Świadomości i w jej nowej Rzeczywistości? Jest to doskonały czas, aby wyznaczyć nowe intencje dotyczące swojego życia według własnej, indywidualnej Prawdy i Celu. To czasy kiedy ostatecznie odkrywamy, iż jesteśmy Kimś więcej, niż jakąkolwiek osobowością, z którą się utożsamialiśmy.

Jesteśmy Istotami Duchowymi stworzonymi w całości i doskonałości. Żadna tożsamość, którą uważamy za mniej niż Boską, nie pasuje już do nas. Nasza ewolucyjna ścieżka, polega na wspinaniu się po drabinie tożsamości, przechodzeniu od tożsamości gęstszych i bardziej bolesnych, do tożsamości lżejszych i bardziej swobodnych, aż odkryjemy, że w ogóle nie było żadnej drabiny. Nawet gdy przechodziliśmy przez różne wyimaginowane wersje nas samych, wewnątrz zawsze pozostajemy takimi, jakimi stworzył nas Bóg.

W chwili, gdy nasza osobowość ponownie wpuszcza Światło, zaczyna płynąć Miłość. Wewnętrzny przepływ Miłości, zapewnia połączenie z zewnętrznym przepływem życia. Dajemy się ponieść nurtowi życia i czujemy, że Miłość jest nie tylko w nas, ale jest obecna wokół nas. W wibracji Miłości, wymiary i w nich sfery, współistnieją ze sobą łącząc poziomy i pola energetyczne. Miłość jest zasadniczo energią, która przekracza czas i przestrzeń, dobro i zło, jest łączącą i uzdrawiającą energią, kryjącą się za wszystkimi formami. Nasza wielowymiarowa Obecność Miłości, może doskonale istnieć w ziemskiej zewnętrznej rzeczywistości – jej dualności, i jednocześnie utrzymywać rezonans w Świadomości wyższego wymiaru.

Dlatego Jezus powiedział „W domu Ojca mego jest wiele pokoi”, co oznacza w JEDNEJ Świadomości, WIELE sfer Świadomości. Tak jak też istnieje wiele różnych rzeczywistości, których doświadczają ludzie, niektóre są okropne, a inne ekstatyczne. Każdy z nas spaceruje w atmosferze, własnej sfery wibracji.

Obecne wrażenie jest takie, że jedną nogą stoimy w świecie tysiąca form, drugą nogą w ponadczasowym Źródle. To są dwie strony nas, jako biegunowość naszego istnienia. Wszystko co istnieje, ma tę samą biegunowość, dlatego wewnątrz wiemy, że wszystko jest JEDNYM.

Jeśli zsynchronizowałeś się z obecną energią, wibrujesz na nowej, wyższej częstotliwości, dostrzegając przebłyski swojej, nowej rzeczywistości – jesteś na dobrej drodze. Zaczynasz rozumieć swoje przymierze z Wszechświatem, by być tutaj w tym czasie i zapoczątkować nową erę swoim własnym nowym Istnieniem. Twoja nowa Świadomość jest twoim kompasem, pokazującym w jaki sposób wykorzystywać swoją energię w tym czasie i nadawać ton przyszłej rzeczywistości. Twoja misja, której celem jest coraz głębsze przebudzenie, wyrównuje szablon ciała z jego prawdziwym potencjałem.

Twoje komórki są zakodowane i odpowiadają Świetlistemu uniwersalnemu językowi. Kiedy jesteś otwarty na tę nutę, tę częstotliwość tonu – słuchaj jej, gdyż twoja Święta technologia wyższych ścieżek Światła, staje się coraz bardziej aktywowana, łącząc się z Boską Świętą Matrycą Jedności. Przywrócone zostaje ponowne połączenie kwantowe, pomiędzy naszym DNA, a harmonicznym Stworzeniem, jako świętą komunią z Inteligentną Kochającą Obecnością. Wzrasta bogactwo wiedzy, informacji i Świadomości. To połączenie jest poza wszelką manipulacją i kontrolą.

Różne kwestie i okoliczności, które opuszczają twoje życie w tym czasie, przemieszczają się w Boskim Czasie i Porządku. Wychodzisz z „trybu przetrwania” który był programem w umyśle, twoja perspektywa zmienia się i widzisz, że bierzesz udział w szerszej perspektywie. To jest czas tworzenia się w nas próżni, dzięki której możesz zacząć wszystko od nowa. Z czystym kontem. Więc wybieraj mądrze!

Próżnia, to inaczej „niewiedza” – staje się dla każdego z nas źródłem, do życia CAŁYM Sercem – „wiedzący” umysł przestaje być przeszkodą. „Niewiedza” pozwala objąć każdą chwilę i żyć NAPRAWDĘ. Nie uwięzieni już w sztywnych myślach, wracamy do Życia, rozumiejąc, że wszystko co istnieje, ma prawo KOCHAĆ.

Miłość jest dawaniem i łączeniem energii, która mówi „tak” zarówno dla światła jak i ciemności, obejmując oba bieguny. Rozumiejąc, że Miłość szczególnie, chce płynąć do ciemnych miejsc w tobie, nie powstrzymuj się przed NIĄ już dłużej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *