Człowieku, gdzie jest Twoja Korona.

Świat resetuje się w oparciu o naturalne zasady Miłości. To Miłość podnosi naszego ducha, ducha sprawiedliwości, równości, dostatku i wolności dla wszystkich. Nadszedł czas, aby tych wibracji wolności, już doświadczali ci, których Serce na to pozwala. Nadszedł czas, aby zwyciężyły; dobroć, hojność i uprzejmość. Nadszedł czas, aby ludzkość stała się żywym świadectwem, swojej prawdziwej natury.

Ma miejsce transformacja, więc będąc Świadomie w tym procesie, możesz się rozejrzeć i zobaczyć rzeczy, których wcześniej nie byłeś świadomy, przyjmuj je, a następnie pozwalaj, by wróciły do swej prawidłowej częstotliwości. Przetwarzaj emocje do Światła w miarę ich pojawiania się, ponieważ są to coraz silniejsze, zróżnicowane energie. Jest tak wiele dawnych; błędów, zmagań, smutków i zawiłości do przetworzenia, że jest to wielka energetyczna zupa wszystkiego, czego doświadczyliśmy w swojej rozległej i zawiłej podróży, jako iluzja.

Teraz tworzymy głębsze połączenie z naszą Duszą poprzez rozszerzenie naszej Świadomości. Nasza Dusza wibruje z dużo większą częstotliwością, niż nasza ludzka rzeczywistość. Dla większości jest to coś niejasnego i nieosiągalnego. Twoja Świadomość wewnętrznego procesu, pomaga w tworzeniu otwartego przepływu energii, między twoim ludzkim „ja” a Duszą. To rozszerzone dostosowanie, pomaga doświadczać siebie jako czegoś więcej, niż tylko tego życia. Ta rozszerzona Świadomość jako energia, porusza się w naszym fizycznym ciele, przemieszcza się po naszych ciałach energetycznych, dociera do każdego człowieka i jego pola, dociera do roślin, drzew i zwierząt. Dociera i przenika tak głęboko, że wszystko jest w stanie podłączyć się do wyższej częstotliwości.

Duża część ludzkości wciąż jeszcze tkwi w starej energii. Wielu z nich słyszało o wniebowstąpieniu, ale nie chcą iść dalej. Będzie wielu ludzi, którzy nie będą chcieli zmieniać swojej energii, swoich systemów przekonań. Nie będą chcieli się obudzić. W przypadku tych osób będą miały miejsce, sytuacja za sytuacją, które nadejdą dla nich, dając im możliwość uwolnienia się od lęków, złości, bycia ofiarą – cokolwiek by to miało być – aby mogli wkroczyć w coś dla siebie nowego i większego

Ale TERAZ zawsze chodzi o CIEBIE – czy przyjmiesz bigoterię, nienawiść, podziały i osąd, dołączając do innych, w ich bólu i ciemności? Czy zamiast tego poddasz się wewnętrznej Miłości, która pragnie wypłynąć na powierzchnię? Co w twoim Sercu zwycięży? Czy przemówisz w nim, w imieniu Miłości? Kiedy stajesz przed oceanem tych złożoności, poproś o jasność w jednym aspekcie – mianowicie pytaj – Kim Jestem? Skoncentruj się na tym priorytecie, proś o wgląd i wskazówki, oraz spodziewaj się otrzymania. Prawda w tobie, jest odpowiedzią na twoje wołania, dlatego Prawdę poznasz, ale odkrywanie jej, należy już do ciebie.

„Proście, a otrzymacie” – to cudowne!

Prawdziwa mądrość nie pochodzi spoza ciebie. Mądrość, to jest zawsze cichy głos wewnątrz. Wiesz o tym, jedynie często zapominasz. Nadszedł czas, aby teraz użyć tego wewnętrznego systemu GPS do wszystkiego, bo nie ma już niczego wartościowego poza tobą. To co powinno przyciągać teraz twoją uwagę, to twoja własna Dusza. Już czas. Jest to teraz krytyczne, ponieważ w zewnętrznym oceanie, wody są bardzo mętne, a twoje fizyczne zmysły, są niewystarczające dla tych wyrafinowanych, płynących z Duszy komunikatów.

Kiedy trzymamy się niezachwianie tej prawdziwej w nas Jaźni, znajdujemy się w najbardziej uprawnionej pozycji, aby być uzdrowionym, aby być błogosławionym i błogosławić. Uzdrowienie, to przejście tożsamości od ciała do Ducha, od ograniczenia do Wolności, od lęku do Miłości.

Strach przed zmianą jest powszechny i możesz czuć się rozdarty, między zniewalającą energią zmiany, a szaloną potrzebą trzymania się przeszłości. Ale Miłość połączy w tobie wszystkie te rzeczy, które są rozdzielone, bo Miłość naprawdę UZDRAWIA. Jest to energia, która obejmuje wszystko, uzdrawia wszystko, łączy wszystko na nowo. I niech tak się stanie!

Każdy wtedy będzie miał okazję, doświadczyć prawdziwej w nas, duchowej rodziny. Wszyscy ponownie doświadczymy, głębokiej w sobie i wobec siebie, Miłości. Prawdziwej Miłości. To z jej częstotliwości jesteśmy stworzeni i ta częstotliwość niech nami rządzi. Już nic poza nią nie będzie nas dominować, tylko ona będzie się rozwijać na tej pięknej Ziemi. Już czas.

Kiedy sprawy tymczasowo cię przytłaczają, pamiętaj, aby przypomnieć sobie czego naprawdę pragnie twoje Serce, czyż nie jest to; Wolność, Dostatek, Dobroć, Pokój, Miłość, Harmonia, Radość, Światło dla wszystkich Istot? Kiedy wybierasz tą częstotliwość, będziesz świadkiem upadku starego, aby NOWE mogło się narodzić w tobie, przez ciebie i dla ciebie. Moc tego wszystkiego, jest w teraźniejszości. Teraźniejszość to Wieczność i jest Bogiem. Wiesz to.

W przyszłości zrozumiesz, że twoja technologia jest odbiciem twojego własnego Istnienia. Technologia, to twoja własna Moc jako wibracja. Ta technologia była przed tobą ukryta. Więc nasza Moc pochodzi z wibracji, do której się dostrajamy tutaj, właśnie teraz. Jeśli twoja wibracja jest pozytywna, odbierasz wspierające wibracje Wszechświata, jak również wszelkie pozytywne wibracje od ludzkości. Jeśli twoja wibracja jest negatywna, blokujesz pozytywne, wspierające wibracje wokół siebie i dostrajasz się do negatywnych wibracji ludzkości, zatracając się.

Więc doceń piękno nieba, czy pasma gór w oddali, lub śpiew ptaka na drzewie. Skoncentruj się na tym uczuciu. Podnoś swój klimat. Dostrajaj się do wyższych i szczęśliwszych uczuć. To, do czego teraz się dostroisz, określi, czego doświadczysz później. Utrzymuj swój tuner tak wysoko i szczęśliwie, jak to tylko możliwe. Następnie spójrz na innych wokół siebie, a zauważysz, jak zmienia się twoja percepcja. Stań się świadomy swojej rozszerzonej percepcji, nie tylko siebie, ale i całości.

Konieczne staje się, abyś naprawdę miał otwarty przepływ między swoją Boskością a ludzkim doświadczeniem. Ufaj, że Obecność Boskości i jej naturalny porządek, rozwija się w idealnej dla ciebie kolejności, jako część twojej unikalnej podróży. Podróży, która jest POWROTEM. Powrotem do Domu. Dom to Miłość. Miłość to Wolność.

„Kiedy poznacie Prawdę, ona uczyni was Wolnymi” – Jezus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *