Porozmawiaj ze swoim Sercem, ono przypomni Ci skąd pochodzisz.

Żyjemy w niezwykłych czasach, w których przewidywalny, regularny i oczekiwany bieg życia, został zakłócony. Przyszłe lata, będą pokazywać nam przyspieszony poziom zmian na Ziemi – łącznie ze zmianami, których nie możemy nawet teraz przewidzieć.

W rezultacie zmian, musimy porzucić naszą zależność od intelektu i wejść w tajemnicze głębiny naszej intuicji. To w tych głębinach znajdziemy rozwiązania, których potrzebujemy, aby rozwiązać problemy, przed którymi stoimy. Nasz świat może jedynie odzwierciedlać to, co wciąż w sobie nosimy.

Jesteśmy Istotami, które przez to przechodzą i na pewnym poziomie „zapisaliśmy się” na to doświadczenie, aby pomóc sobie i światu wyjść z ciemnego miejsca lęku, do Świetlistej Miłości. Mieliśmy żyć teraz, aby pomóc w ułatwieniu największej transformacji w wyższą Świadomość, jakiej ludzkość kiedykolwiek doświadczy w stosunkowo krótkim czasie. Wspomniana Miłość jest bezwarunkowa i pochodzi z otwartego, oświeconego, duchowego Serca.

To nie jest codzienna Miłość. To nie jest ten rodzaj, z którym zostaliśmy wychowani, ani to, co widzimy dzisiaj w grupach, które czują się lepsze od innych. Bezwarunkowa Miłość jest tak potężna, że wszechświaty, przestrzeń i czas, spływają w jej ramiona. Miłość tak potężna, że trucizna przemienia się w odnowioną siłę, a lęk umiera samotnie przerażony, tylko po to, by zostać ponownie otulonym – przez Miłość.

Kiedy jesteś zakorzeniony, w jej chwili obecnej, i zakochany, stajesz się spokojnym w centrum burzy. Kiedy wokół ciebie wiruje chaos, możesz czuć się w niej zogniskowany, uziemiony, czysty i spokojny. Dotyk Miłości, jest dziś niezbędny w świecie, w którym wielu próbuje cię przekonać, że sprawy idą okropnie. Wszędzie zmiany, wszystko szaleje. Nieporozumienia są gorączkowe.

Ale ty, przestajesz się czuć popychany, ciągany, uderzany przez życie i wybory innych – przejmujesz kontrolę nad swoją rzeczywistością. Przyjaciele, rodzina, znajomi, mając różne silne uprzedzenia, zaczynają zauważać, że przestajesz należeć do ich życia. Stajesz się dla nich szalony, niezrozumiały, tajemniczy, niepojęty. Ale ty rozumiesz obecny czas, bo dotykasz Boga, jego wielowymiarowej Miłości.

Rozumiesz, że dla tych, którzy działają z pierwotnej, opartej na przetrwaniu świadomości, sprawy stają się znacznie trudniejsze i bardziej intensywne, a dla tych, którzy działają w oparciu o współczującą, kochającą i przebudzoną Świadomość, wszędzie pojawiają się okazje do ekspansji, obfitości, uzdrawiania. Ci drudzy, nie identyfikują się z sensacjami ujawnianymi w wiadomościach, ale identyfikują się z tym, Kim Bóg nas stworzył, porzucają stare pomysły i robią miejsce dla nowej i jaśniejszej wersji tego, Kim Jesteśmy.

To ewolucja w radosny sposób!

W niej przebudzamy w sobie Istotę, która CZUJE, że nie jest oddzielona od Boga, i wraz z nim, chce żyć WSPANIAŁĄ przygodę życia. Powodem, dla którego tak wiele z tego, co teraz widzimy na świecie, wydaje się tak niespokojnym i niezrównoważonym, jest to, że ten świat głoduje z powodu braku tej właśnie Świetlistej Miłości. Miłość przekracza wszelką logikę, czas i przestrzeń. Z jej perspektywy uzdrowienie jest natychmiastowe. W jej panoramicznej perspektywie mamy jasny punkt odniesienia, będąc w stanie rozpoznać osobiste wzorce, zachowania, rutynowe działania, z których wyrośliśmy i jesteśmy gotowi już odejść.

Na świecie są już miliony ludzi, którzy robią to uzdrowienie w SOBIE każdego dnia – a to zakotwicza na Ziemi coraz więcej Miłości i ogromnie zmienia, i uzdrawia nasz świat. Miłość daje nam możliwość, by ocknąć się z ziemskiego snu, jego presji czasu. To ona daje nam siłę do ewolucji, wzrostu i rozpoczęcia tworzenia rzeczywistości, zakotwiczonej w TERAŹNIEJSZOŚCI. W jej obecności, możemy głęboko w Sercu, poczuć swoją Świętość Życia. W każdym czasie i przestrzeni jesteśmy wyjątkowi! – Miłość mówi to nieustannie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *