Miłość nas EWOLUUJE, lęk ewolucję hamuje.

Jest to czas w którym mamy możliwość wprowadzania stopniowych zmian, myśląc nieszablonowo i wychodząc poza strefę komfortu. Dlatego jesteś zmuszany do innego myślenia, do innego patrzenia na świat i do poszerzania swojej Świadomości poza to, co wiesz.

Gdy się zmieniasz zgodnie z podnoszącą częstotliwością, jesteś nową Istotą w NOWYM świecie – i z dnia na dzień coraz bardziej odkrywasz, Kim Jesteś. Zmieniają się twoje myśli, zainteresowania i działania. Synchroniczne wydarzenia życia przebiegają w sposób, w który wątpiłeś, że będzie dla ciebie możliwy.

Jest to naturalny przepływ Łaski, dostępnej dla wszystkich, którzy są gotowi pracować w harmonii z Świetlistą Boską Energią. Cuda pojawią się wokół ciebie w sposób naturalny, dzięki twojej gotowości do otrzymania ich. Doświadczasz, że to, co dzieje się wokół ciebie w twoim życiu, jest precyzyjnym odbiciem tego, co dzieje się w tobie.

Jesteś nową Istotą, z nowymi umiejętnościami i zainteresowaniami. Wiele z nich, nie będzie zgodnych z zainteresowaniami, twoich byłych lub nawet obecnych przyjaciół czy krewnych. Doświadczając nowej rzeczywistości, rozumiesz uniwersalny przepływ energii, który czeka na twoje polecenie. Żyjesz w czystym potencjale wszystkiego, co jest rzeką wszelkiego stworzenia. Kiedy jesteś zestrojony z tym, co chcesz stworzyć i otwarty na otrzymywanie, ta potężna rzeka Twórczej Energii płynie w kierunku twoich intencji.Jest to naturalny porządek życia, a mimo to na tle starych doświadczeń, wygląda dla ciebie jak CUD.

Moc wzrasta, więc jest coraz większa polaryzacja.

Wszyscy TERAZ uczymy się tego, aby rozróżniać, czy otwieramy bramę do lęku, czy bramę do Miłości. Wibracje wychodzące z częstotliwości Miłości łączą się z wewnętrzną siecią Światła, która wibruje radością i kreatywnością, i pasuje do niewinności naszej Boskiej Esencji Duszy, przynosząc uczucie rozkwitu i dobrego samopoczucia.

Bądź uważny, którą bramę otwierasz.

Jeśli kiedykolwiek czujesz się bezsilny lub, że nie robisz „wystarczająco”, aby pomóc ludzkości, wiedz, że poprzez swoje Pole Energetyczne i swoje intencje robisz WIĘCEJ, niż zdajesz sobie sprawę. Siła naszej wewnętrznie wzrastającej energii, coraz intensywniej wpływa na zewnętrzne, i jest częścią naszej ewolucyjnej samorealizacji. Miłość nas ewoluuje, lęk ewolucję hamuje.Od ciebie zależy, czy wybierasz Miłość, czy lęk.

Kiedy wychodzimy z głowy i wchodzimy do Serca, doświadczamy piękna rozkoszowania się blaskiem Miłości i otwieramy się na integralność naszej wewnętrznej mądrości.

Pozwól sobie rozkoszować się swoją ewolucją.

Jesteśmy potężni, gdy jesteśmy zjednoczeni w Miłości. W wysokiej Boskiej częstotliwości, to już nie świat ma nad tobą władzę, lecz MIŁOŚĆ. W niej, w każdej chwili możemy korzystać z jej częstotliwości, do tworzenia tego, czego w Sercu pragniemy.

W niej otrzymujemy środki od Stwórcy, aby tworzyć wszystko co czyste, dobre, piękne. Stwórca chce, abyś szanował swoje Serce. Chce abyś tworzył sytuacje, które przynoszą ci prawdziwą i trwałą radość, zamiast wydawać energię na rzeczy, które przynoszą tylko chwilowe zadowolenie.

W wymiarze Miłości, to nie rzeczy sprawią, że jesteś szczęśliwy, to twoja nowa WIBRACJA tworzy szczęście i w nim coraz więcej radości, wdzięczności, przy okazji przyciągając dostatek. W nowej Wibracji, to nie zdrowie twojego ciała zapewnia ci spokój Ducha, ale spokój twojej Duszy, który przynosi uzdrowienie twojemu ciału.

W nowej Wibracji, czas, energia, uwaga i inne zasoby, są cennymi darami, które otrzymałeś, abyś zaczął tworzyć marzenia i pragnienia, które Stwórca zaszczepił w naszych Sercach.

Więc bez względu na to, przez co przeszedłeś, bez względu na ból, trudności, nadużycia, zmagania, w twoim Sercu cierpliwie czekają twoje własne potencjały. Uruchomienie ich, to duchowa dojrzałość, w której przypominasz sobie wspaniałego i pięknego TWÓRCĘ, którymi naprawdę JESTEŚ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *