W Miłości, życie rozwija się w sposób naturalny.

Napływające Świetliste Energie, wyciągają nas z niskich uczuć bezradności, stagnacji, ospałości, depresji. Możesz znaleźć się w emocjonalnym, mentalnym i duchowym punkcie przełomowym, w którym nierozwiązane trudności i obecne okoliczności, tworzą poczucie beznadziejności i daremności. Intensywność napływających energii daje impuls, którego potrzebujemy, aby przejąć inicjatywę i przyjąć zmiany, których potrzebujemy. Unikaj popadania w stary nawyk lęku i ograniczeń. Pamiętaj, że jesteś napędzany nową Świadomością i jej nową energią, która wesprze cię w dokonywaniu wyborów. Życie zawsze szuka równowagi, więc ponownie budzimy się do skoncentrowanej na Sercu energii, która w naszej esencji, nigdy nas nie opuściła.

Przyćmiona, ale nigdy nie wygaszona, nasza Iskra Miłości rozjaśnia się, byśmy znów czuli połączenie z życiem i ze sobą nawzajem. Angażowanie naszego Serca pozwala umysłowi ewoluować, w kierunku jego prawowitej funkcji, jako skarbnicy możliwości. Dzięki naszej zdolności myślenia i odczuwania, skupiania uwagi i pragnienia, możemy sprawić, że pozornie niemożliwe stanie się częścią naszej rzeczywistości.

Zestrojenie naszej Świadomości z Miłością zapewnia, że nasycamy nasze kreacje współczuciem, pokojem, dobrocią, godnością i wieloma pięknymi energiami, jakie tworzymy z Serca, bez szkody dla życia.

Niestety, dawno temu byliśmy bardziej zakochani w naszych zewnętrznych formach, niż w samym procesie tworzenia i powoli, konsekwentnie przechylaliśmy równowagę, w której zaczęliśmy pożądać naszych kreacji. Zaczęliśmy się identyfikować z posiadaniem naszej rzeczywistości, niż przywoływać naszą wrodzoną esencję, jako TWÓRCY. Pozwoliliśmy, aby intelekt – myśli, zastąpił uczucia – Serca. Nasza siła woli stała się dominującą siłą, i im bardziej reagowaliśmy na warunki zewnętrzne, tym mniej świadomie angażowaliśmy się w nasze wewnętrzne sanktuarium wyobraźni, w którym obfituje nieskończony potencjał.

Z pokolenia na pokolenie nieświadomie wypełnialiśmy rozdziały ograniczeniami, chciwością, dominacją i kontrolą. A teraz znów współczucie i dobroć pojawiają się, jako kolejne naturalne i istotne rozdziały, w naszych połączonych historiach. Nasza wspaniałość, jest najbardziej niesamowitym ukrytym SEKRETEM życia – oczekującym na nasze świadome rozpoznanie.

Każdy z nas jest genialną Istotą stwórczą, obdarzoną wszystkimi niezbędnymi atrybutami do formułowania snów iluzji, i ich manifestowania. Jesteśmy ożywiani Miłością i jesteśmy w stanie wyrazić pełnię naszego potencjału, każdym uczuciem, myślą, słowem i czynem. Dzieląc się pierwiastkami atomowymi, dostarczanymi przez nasze Źródło Istnienia, ściśle łączymy się z każdą cząstką życia na naszej cennej planecie, i poza nią. Jesteśmy czymś więcej, niż pojedynczym połączeniem komórek wchodzących w skład ciała – jesteśmy żywymi, dobrze prosperującymi i cudownymi współtwórcami ekspansji SAMEGO ŻYCIA.

Rozpoznanie i zrozumienie, że jesteśmy Miłością i że jest ona zawsze obecna w nas, przez nas i wokół nas, to dopiero początek coraz szerszego spojrzenia na życie. Budzimy się do tej pięknie wibrującej Energii i odkrywamy nowe potencjały. Zaczynamy zdawać sobie sprawę, że Miłość, której tak często szukamy na zewnątrz poprzez innych ludzi, miejsca i rzeczy, jest właśnie tu i teraz, i emanuje w nas. To wszystko – jako życie przejawiające wibracyjnie różnorodne wymiary – jest po prostu genialnie w nas skonstruowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *