Jesteśmy wspaniałymi przejawami Miłości

W 2021 roku jesteśmy kierowani by świadomie dostosować się do naszej Duszy, abyśmy mogli odtworzyć życie, zgodne z naszym przeznaczeniem. W rezultacie przez cały rok będzie wiele możliwości wzrostu, ekspansji i głębokiego uzdrowienia z starych skostniałych wzorców.

WAŻNE jest, abyśmy skorzystali z tych możliwości, ponieważ opór jako odmowa zmiany, wywoła poczucie frustracji i zapadania się w niskich częstotliwościach – co będzie naprawdę nieprzyjemne.

Nie można oczekiwać, że przyszłość będzie wyglądać jak przeszłość, gdy stare jest rozmontowywane. To, co nowe, jeszcze się nie ukształtowało, ale energicznie rozwija się w tobie i będzie się rozwijać wraz z każdą nową szansą, która się pojawi na twojej ŚWIADOMEJ już, drodze.

Może to być frustrujące, jeśli jeszcze tkwisz w przyzwyczajeniu do kontrolowania i naginania struktur świata, w kierunku celu ego. W wyższej Świadomości, jako nowej rzeczywistości jesteśmy zachęcani, by ufać swojej Duchowej Jaźni i podróży, którą obmyśliła w tym życiu. Odpuść więc sobie, potrzebę kontrolowania i manipulowania przez ego, oraz naucz się poruszać zgodnie z wyższym przewodnictwem.

W ten sposób wracamy do naszej osobistej Mocy, w końcu uznając Siebie, w coraz szerszej i pełniejszej wersji. Jesteśmy Miłością i jesteśmy Kochani, tacy jacy jesteśmy. Ta odnowiona w nas perspektywa, tworzy podstawę dla nowego dynamicznego sposobu cieszenia się Życiem.

Nieustannie ewoluujemy, rozwijamy i przekształcamy nasz świat, poprzez każdą myśl i wybór, którego dokonujemy, i działanie, które podejmujemy. To poprzez nasze myśli, uczucia, pragnienia i intencje wprawiamy w ruch pierwotne, duchowe Siły, które łączą naszą indywidualną i zbiorową rzeczywistość. Dostrajając się do naszego Serca, napełniamy nasze wybory dobrocią, współczuciem, hojnością i życzliwością. Wiedząc już, że życie zawsze płynie do nas i przez nas, dostosowujemy się do naszej wewnętrznej mądrości i tworzymy piękno i harmonię we wszystkim, co robimy. To jest nasza PRAWDZIWA NATURA i najczystszy w nas potencjał.

Fizyczny świat, w którym się bawimy, daje nam złudzenie, że jesteśmy od niego w jakiś sposób oddzieleni i zależni. Aspekt materialny wydaje się tak solidny i rzeczywisty, że mamy skłonność do identyfikowania się z nim i polegania jedynie na nim. Z biegiem czasu, odrywając się od duchowości, uwierzyliśmy, że zewnętrzna rzeczywistość, z którą wchodzimy w interakcje, jest potężniejsza, niż nasza wyobraźnia, w której świadomie powinniśmy tworzyć.

Kiedy czujemy się oddzieleni od Całości / Ducha, reagujemy na zewnętrzne warunki, sugestie i pozory. Z kolei takie nasze działania, mają tendencję do ograniczania przepływu energii, wykorzystując naszą wyobraźnię w potencjalnie destrukcyjny sposób. Wyrażamy te ograniczenia jako chciwość, nienawiść, zazdrość, fanatyzm, złość, żądzę i tym podobne. Ten kontrast ma pewną wartość, ponieważ daje nam możliwość doświadczyć cierpienia z powodu niewygody na jego tle – a to stymuluje nas, by przywracać w sobie pierwotną Świadomość. W rozbudzonej Świadomości zaczynamy wewnątrz widzieć, czym wypełniamy naszą wyobraźnię – lękiem czy miłością.

Przepływającą w nas energię życia, określamy naszymi intencjami poprzez nasze myśli, uczucia, przekonania i nawyki. Kiedy jesteśmy obecni w naszej Świadomości, dotykamy naszej wrodzonej Miłości, jesteśmy proaktywni i nasycamy naszą wyobraźnię i kreacje w podnoszący na duchu, pozytywny i inspirujący sposób.

Miłość jest wrodzona i uniwersalna w każdym aspekcie naszego istnienia. To CUD, którego doświadczamy wchodząc do wewnątrz. To źródło podziwu, które przenosi nas do głębi naszego BYTU, gdy dostosowujemy się do jej Obecności.

Miłość jest pięknem, znajdującym się w każdym momencie, i radością obecną na każdym etapie naszej podróży. Rozpala i inspiruje nasze Serca, oraz zachęca do wytrwania w każdym doświadczeniu. Ta bezgraniczna i wieczna esencja, jest bardzo twórczym sercem tego, Kim Jesteśmy. Ożywia nas pod każdym względem. Jesteśmy wspaniałymi przejawami Miłości, która stanie się namacalna w naszym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *