Kontempluj CUD, którym Jesteś.

Wszyscy dorastaliśmy w świecie, w którym intelekt ceni się ponad intuicyjne odczucia i wewnętrzną realizację. Emocje to nie to samo, co odczucia. Emocje to reakcje, które umysł tworzy z przestrzeni definiowania czegoś, jako dobrego lub złego. Intuicyjne uczucia różnią się od emocji, ponieważ nie działają one w dualności – określania idei lub doświadczeń jako dobrych lub złych. Uczucia działają w sferze rozeznania. Pomagają nam intuicyjnie rozpoznać, co nas rozszerza, a co kurczy wewnętrznie.

Czuć to poszerzać, a poszerzać się to Kochać!

Poszerzona Miłość, to uniwersalna Miłość, i sama w sobie jest neutralnością. Taka Miłość nie działa w dualności. Kiedy decydujemy się BYĆ i wyrażać tę Miłość, żyjemy z Serca, rozróżniając wewnętrznie, co jest dla nas właściwe – życie wznosi się, by pielęgnować nas na każdym kroku. Kiedy wybieramy Miłość, wzniesione życie zmienia wszystko w naszym świecie zewnętrznym, abyśmy mogli doświadczyć jej coraz więcej. Uniwersalna Miłość, jest obecna wszędzie wokół nas, w naszej przestrzeni. Jako społeczeństwo zostaliśmy uwarunkowani, aby wierzyć, że Miłość własna jest egoistyczna i zła. To wszystko było częścią nas, kiedy zapominaliśmy, że pochodzimy od Ducha i jesteśmy jego przedłużeniem.

Dlatego ludzie koncentrują się na Miłości, ale najczęściej miłości między dwojgiem ludzi, między rodziną. Jednak dopóki nie wypełnisz się tą Miłością i nie rozwiniesz jej dla siebie, rozdajesz tylko fragmenty tego, Kim Jesteś.

Otwierając się, by doświadczać tej Miłości, otwierasz się również na częstotliwość Światła. Zaczynasz doświadczać skąpania w kochającym Świetle, poczucie to, przechodzi przez każdą komórkę, jest to sposób na przywrócenie równowagi wszystkiemu, co jest w tobie.

Trudno sobie wyobrazić, że w świecie chaosu – bardzo różniących się opinii i perspektyw, można znaleźć tę harmonię. Niemniej jednak całe życie – łącznie z tobą – istnieje w pięknie zsynchronizowanym tańcu wibracji. Harmonia jest tym, czego doświadczasz, kiedy poddajesz się naturalnym impulsom, które pojawiają się w tobie – wtedy jesteś w harmonii ze swoim głębszym Ja.

Pozorny chaos i strach na zewnątrz, jest mechanizmem przebudzenia, który umieściliśmy na naszej drodze, aby przypomnieć nam o przebudzeniu i naszej Prawdzie, że jesteśmy czymś więcej!

Więcej, niż fizyczne ciało w trybie przetrwania i więcej, niż nasza zbiorowa, postrzegana i akceptowana tożsamość. Skrajności tego chaotycznego okresu, są tak całkowicie sprzeczne z naszymi wewnętrznymi odczuciami, że poprzez samą ich ekspresję przypominamy sobie coś, co zawsze było w nas INNE.

Jesteśmy czymś więcej, czymś nieskończenie więcej.

W tej chwili w swoim własnym ciele masz orkiestrację życia, w niezliczonej, cudownej różnorodności form. Biliony komórek oddziałują ze sobą, wysyłając sygnały kanałami nerwowymi. Biliony komórek, sygnałów, substancji chemicznych i niezliczonych innych form życia żyjących w tobie, tworzących cię i utrzymujących przy życiu – pracuje dla ciebie. W danym momencie zachodzą miliony reakcji chemicznych, a fale elektromagnetyczne pulsują w zgodzie. W każdym oddechu – w każdej mikro chwili – ten Wszechświat malutkich istot tworzących ciało, które nazywasz „ty”, tańczy razem w niewyobrażalnej harmonii. Poczuj różnorodność życia, które wibruje, komunikuje się i tańczy w tobie. Czuj Życie w sobie. Kontempluj je.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *