Bycie obecnym w tej chwili, w tu i teraz, to najlepszy możliwy sposób na życie.

Życie na Ziemi jest trudne. Obecnie globalna „pandemia”, przewroty polityczne, ekonomiczne, polaryzacja tych, którzy budzą się do bardziej świadomego życia, empatycznego sposobu bycia oraz tych, którzy tego nie rozumieją lub jeszcze tego nie cenią – wszystko to może wywołać różne uczucia samotności, zniechęcenia, frustracji, zmęczenia, a nawet beznadziejności. Możesz być bardzo zmęczony tymi wszystkimi zmianami, a JEDNAK to wszystko jest dla ciebie i twojej ewolucji.

Poświęć chwilę, kiedy czujesz zmęczenie, zniechęcenie lub złość i skup się na jakieś rzeczy, która mówi ci o PIĘKNIE. Może to być dziecko, kwiat, ptak lub zwierzę. Spójrz na gwiazdy i księżyc, i zwróć uwagę jak się czujesz? To, jak się czujesz w każdej chwili, zależy od tego, jak tworzysz swoje życie.

Czy to rozumiesz?

Jesteś tutaj, aby przypomnieć sobie, że jest w tobie coś więcej, niż doświadczenia zewnętrzne. Że Życie w tobie, z którego wyrastasz, jest rozległym i zjednoczonym polem Nieskończonej Jedności. Że można tu przeżyć tę Jedność – odczuć i poznać jej PIĘKNO. Przypominanie sobie, skąd przyszedłeś i że znowu powracasz, może pomóc ci w podejmowaniu decyzji, w ustalaniu priorytetów i w orientowaniu się na to, co ci służy.

Najwyższy priorytet, to odkrywanie własnego duchowego wnętrza. Dlatego przed nami nauka życia od WEWNĄTRZ. Wewnątrz, odkrywasz, że nie musisz zastanawiać się nad życiem ani go planować. Ale raczej samo Życie Kocha cię głęboko i życzliwie troszczy się o ciebie, na każdym kroku.

Życie od wewnątrz, to akceptacja Świetlistego Źródła Życia, i w nim czucia własnej wartości. Światło, to początek nowego sposobu bycia na Ziemi. Kiedy pozwalasz Światłu płynąć w twojej obecności, bez ograniczeń, z poczuciem harmonii i zrozumienia, zaczynasz być tutaj obecnością Światła, które wita innych, przypominając im również o ich możliwościach

Coraz więcej ludzi w sobie, zauważa Światło, i że mogą w nim pozwolić sobie na przebywanie ze sobą w stanie harmonii i przyzwolenia na celebrację w sobie piękna. Kiedy przyzwalamy na te Świetliste w sobie zmiany, pojawia się doświadczanie wewnętrznego zachwytu, jako romansu z samym sobą.

W tej nowej relacji dostrzegasz, Kim naprawdę Jesteś w swojej wyjątkowości, i swoimi darami, które dotyczą obejmowania całości siebie i Życia. Jesteś swoim własnym ekosystemem. Jesteś Wszechświatem Życia i wibracyjną symfonią, która pulsuje w całym stworzeniu! Każdy z tych systemów działa w perfekcyjnie zaaranżowanym tańcu, który wspiera zarówno dobro poszczególnych elementów, jak i dobro Całości.

Poczuj słuszność swojego miejsca w Całości. Poczuj swoją wartość tu i teraz. Poczuj swój energetyczny wkład. Nigdy, przenigdy nie jesteś bez celu i wartości. Twoje pragnienia mają znaczenie, ponieważ te same pragnienia są sygnałami, które aktywują Wszechświat, aby pokierować twoimi krokami w TAŃCU samego życia.

Więc następnym razem, gdy z kimkolwiek się nie zgadzasz – czy to z jego własnymi działaniami, przekonaniami, perspektywami, czy traktowaniem ciebie – przypomnij sobie – muszę się tylko martwić o swoje miejsce w tym tańcu! Sygnalizować Wszechświat moimi własnymi pragnieniami, podążać za własnym wewnętrznym kompasem i żyć zgodnie z własnym Sercem, własnymi uczuciami i własnymi przekonaniami!

Liczysz się. Twoje myśli mają znaczenie. Twoje uczucia mają znaczenie. Wszystko jest zrównane z twoją Świadomością i z wraz z jej wzrostem, wszystko dopasowuje się do Nowego TY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *